“Το must εστιατόριο για δείπνο!”
Κριτική για: Dionysos Taverna Restaurant

Dionysos Taverna Restaurant
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2021

Δειπνήσαμε εκεί τις 6 απο τις 7 μερες των διακοπών μας! Όλα ηταν υπέροχα και τα παιδιά που μας σερβιραν καταπληκτικά! Οι τιμές προσιτές και τα ψητα νοστιμότατα!! Στις επόμενες διακοπές μας θα στε η πρώτη μας επιλογή!

1  Ευχαριστούμε, Panos_Xenos

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ekume pai poles fores se afto to ikogeiniako Esiatorio ine ola toso orea prepi na dhikimasete afto to meros ke o idhjos o dhioktitis serviri
Me para poli agapi sigura tha epistrefume ❤️

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, 234albank
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε το μεσυμερι και φάγαμε εκεί ήταν παρά πολύ ωραία και είχε και ελληνική μουσική το προσωπικό εξυπηρετικοτατο και πολύ ευγενικό τώρα σε ένα μήνα θα ξαναπάμε που θα πάμε ζακυνθο ❤️❤️

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Meropi B
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2017

Εξαιρετικο φαγητο σε πολυ καλες τιμες και σε κεντρικο σημειο.Ο ιδιοκτητης οπως και όλο το προσωπικο ευγενικοι φιλικοι και φιλοξενοι.Μην παραλειψετε να δοκιμασετε ενα υπεροχο μπακλαβα ή καταιφι στο τελος με παγωτο. Ολα τα πιατα υπεροχα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Xara2013
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πάντα όπου υπάρχει καλο κρασί εχει κ καλή παρέα ... Υπάρχει ομως κ το φαγητό της "μαμάς" κατι που ποια λιπει στην Ελλάδα ... Μπράβο σε ολους ... Κυριος μπράβο που με κάνατε να χαθώ απέναντι στον κόκκινο "ερωτα"...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Ioanna K

Dionysos Taverna Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργάσι, Ζάκυνθος

Dionysos Taverna Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!