“ΆΨΟΓΟ”
Κριτική για: Come to the Grill

Come to the Grill
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στην Ζάκυνθο και συγκεκριμένα στο Αργάσι με εξαιρετική κουζίνα και εξαιρετικό περιβάλλον μπράβο στον ιδιωκτιτη

Ευχαριστούμε, djoiut

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι μια ταβέρνα με ικανοποιητικό φαγητό χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά η εξυπηρέτηση ήταν μακράν η καλύτερη που έχω δει στη ζωή μου!! Μας κέρασαν ντακάκια, κρασί και καρπούζι και ήταν διακριτικά δίπλα μας για ό,τι θέλαμε. Μπράβο για το μεράκι τους!

Ευχαριστούμε, Kostas C
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική αυτή η ταβέρνα στο Αργάσι Ζακύνθου, κύρια αν κάποιος δεν θέλει ένα εστιατόριο απλά να είναι ''κυριλέ'' και τα φαγητά άς είναι και άνοστα. Εγώ εδώ έχω πάει στα τρία τελευταία ταξίδια μου στη Ζάκυνθο και πάντα ευχαριστιέμαι με τα φαγητά που τρώγω. Οικογενειακή επιχείρηση με την Ντανιέλα να εξυπηρετεί τους πάντες με το χαμόγελο και με διάφορα κεράσματα να προσφέρονται στους πελάτες. Οσο για τα φαγητά, τα γευστικότερα. Και πάλι αν ξαναβρεθώ στή Ζάκυνθο θα το επιλέξω για το φαγητό μου.

Ευχαριστούμε, jaktypis
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι τόσο ζεστη άνθρωποι όλοι τους,μας υποδέχονται και μας χερετουν με χαμόγελα,το φαγητό εξαιρετικό δίχως λόγια να το περιγράψω,απίστευτες λιχουδιές.
Ατμόσφαιρα φοβερή και εξίσου ζεστη. Τα καλύτερα σχόλια! One of the best restaurants in Zante town.Unique and amazing food for your tummy. Lovely!

Ευχαριστούμε, Paoulina Emanue... K
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2017

Πολυ καλό φαγητό εξαιρετικά ψητά,φρεσκοκομενες σαλάτες και προπάντων η
ευγενια και η εξυπηρετηση των ιδιοκτητών.Πραγματικα καλό σπιτικό φαγητό σε ενα δροσερό και ήσυχο περιβαλον

Ευχαριστούμε, drkmyt

Come to the Grill: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αργάσι, Ζάκυνθος

Come to the Grill: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!