177 €
Αθήνα, Ελλάδα

Μαγιάτικη απόδραση

Κριτική για: Hotel Petinos
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 2 Ιουν 2021μέσω κινητής συσκευής
Όλα τέλεια, ο κάθε ένας από τους υπαλλήλους έτοιμος να σε εξυπηρετήσει,για αυτό είναι στην κορυφή. Η παραλία μαγευτικη το νησί αυτήν την περίοδο στα καλύτερα του. Σίγουρα θα ξανάρθουμε και σίγουρα θα μείνουμε σε αυτό το ξενοδοχείο. Σας ευχαριστούμε για όλα!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 5 Ιουν 2021
Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για το σχόλιο που αναρτήσατε για το ξενοδοχείο μας.
Είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι που καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε κατά τη διάρκεια της διαμονής σας.
Ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο Petinos και να έχετε μια το ίδιο ευχάριστη διαμονή.

Σας ευχαριστούμε.

507 €
    608 €
Πλατύς Γιαλός: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2021

Το ξενοδοχείο βρίσκεται γύρω στα 10 λεπτά από την χώρα,Θερμά συγχαρητήρια για το προσωπικό ιδίως για τις 2 κύριες στην reception που μας υποδέχθηκαν ζεστά και μας ανέλυσαν όλες τις πληροφορίες με όρεξη και χαρά.τα δωμάτια πεντακάθαρα και προσεγμένα καθώς και η πισίνα πολύ καθαρή με ωραία αναπαυτικά πουφ.Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Alexeympinozis
Ο/η Eugenia Kousathana, General Manager του Hotel Petinos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το σχόλιο που αναρτήσατε για το ξενοδοχείο μας.
Νιώθουμε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι που καταφέραμε να σας εξυπηρετήσουμε και να έχετε μια άνετη και ευχάριστη διαμονή μαζί μας.
Ευχόμαστε σύντομα να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο μας και να έχετε μία το ίδιο ευχάριστη διαμονή.

Σας ευχαρίστουμε.

Ράγγα Έλενα