“Πολυ ωραίο ψάρι ”
Κριτική για: Thea

Thea
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άριστη εξυπηρέτηση ευχαριστουμε πολυ τον σερβιτόρο Παναγιώτη για την τέλεια φιλοξενία , Αρίστος επαγγελματίας πολυ καλό φαγητό

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Desire L
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (612)

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2016

Ωραιότατο εστιατόριο πάνω στη παραλία του Πλατύ Γιαλού. Πολυτελές, φιλικό προσωπικό, καλό φαγητό, αλλά και λίγο ακριβό

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Fevronia D
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2016

Αξίζει να το επισκεφθείτε! Θα απολαύσετε την εξαιρετική κουζίνα και τη φανταστική θέα στη θάλασσα. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό, μας εξυπηρέτησαν άψογα, ιδιαίτερα ο Χάρης μας καλοσώριζε πάντα με χαμόγελο! Μείναμε μια εβδομάδα στο νησί και πηγαίναμε στο Θέα σχδόν κάθε βράδυ. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, eleni i
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σε σημείο που βλέπεις όλο το πλατύ γιαλό και με προσωπικό φιλικοτατο . Εμείς τρωγαμε πρωινό εκεί που ητανε νόστιμο και οτι πρεπει για να χαζευεις την θάλασσα και να οργανωνεις την εκδρομή που θα πας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, karatzenisc
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Η σερβιτόρα πολύ εξιπερετηκη κ γνώριζε πολύ καλά όλα τα πιάτα σε ότι ρωτήσαμε ήξερα να μας απάντηση ξεκινήσαμε με ένα κοκτέιλ πολύ που μείναμε ευχαριστημένη συνεχίσαμε με φαγητό
Το φαγητό άγγιζε το τέλειο πολύ καλός συνδυασμός ψαρικών κ διεθνείς κουζίνα Ωραία γλυκά εγώ δοκίμασα Μους λεμονιού κ η παρέα μ πήρε μπανοφι Μους σοκολάτα κ σουφλέ σοκολάτας
Θα το ξανά επισκεφτούμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Sugar071

Thea: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Πλατύς Γιαλός, Μύκονος

Thea: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!