“Θα ξαναπάμε!”

Εύρος τιμών: 10 € - 37 €
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2023

To μαγαζί αυτό αξίζει μία κριτική!
Έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένη εγώ και η παρέα μου. Ο κύριος που μας υποδέχτηκε -δεν ξέρω αν ήταν ο ιδιοκτήτης- ήταν εξαιρετικός τόσο στην προσέγγισή του, όσο και στο ενδιαφέρον του μετά, κατόπιν της παραγγελίας. Φάγαμε το πιάτο ημέρας (γαριδομακαρονάδα με αχινό) και ένα χταπόδι με φάβα. Επίσης, δοκιμάσαμε τοπική μπίρα και κρασί. Ο σερβιτόρος ήταν στη διάθεσή μας να μας εξηγήσει το καθετί και να μας προτείνει τι ήταν καλύτερο για τις γευστικές μας προτιμήσεις. Αφότου αδειάσαμε τα πιάτα μας, μας προσέφεραν και για κέρασμα νοστιμότατη πορτοκαλόπιτα με παγωτό. Οι τιμές ήταν καλές δεδομένης της Μυκόνου...
Η μουσική ελληνική και καλή, χωρίς να είναι γραφική για εστιατόριο (τύπου Ζορμπάς).
Είχαμε καιρό να αισθανθούμε τόσο καλά vibes σε εστιατόριο και ευχαριστούμε το Nikos Gallop για το νόστιμο, ποιοτικό φαγητό και την άψογη συμπεριφορά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
    • Ποιότητα
    • Ατμόσφαιρα
1  Ευχαριστούμε, ioulias1212

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Καλο φαγητο με καλες και οικονομιμες τιμες σε καποια πιατα που αξιζει να πας,το σερβις καλο και εξυπηρετικο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
1  Ευχαριστούμε, harisv2023
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2022

Το σέρβις και ο ιδιοκτήτης ήταν πραγματικά άψογοι το φαγητό ήταν καλό μαγειρεμένο και οι τιμές προσιτές για όλους..θα το ξανά επισκεφτούμε σίγουρα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, panagiotislgs
Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2022

Ότι έχουμε πάρει πάντα νόστιμο και καλομαγειρεμένο, οι τιμές πολύ προσιτές, το σέρβις ευγενικό και οι θέσεις πάνω στην ξύλινη βάρκα προσθέτουν μια ευχάριστη νότα καλοκαιριού. Αξίζει σίγουρα μια δοκιμή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Emilyxdk
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019

Εξερετικο φαγητό με πολύ καλή τοποθεσια το σέρβις είναι υπέροχο ειδικά ο Ζαχαριάς που μας έκανε την βράδια υπέροχη με τον τρόπο τ τον ευχαριστούμε παρά πολύ καο όλα τα παιδιά φιλόξενα εις το επανειδιν
Με εκτίμηση
Δημητρης zen

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitris G

Nikos Gallop Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλατύς Γιαλός, Μύκονος
Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Πλατύς Γιαλός, Μύκονος
Άγιος Στέφανος, Μύκονος

Nikos Gallop Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!