Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε την τύχη να αφιχθούμε με πρωινή πτήση και η πρώτη μας επαφη με το ξενοδοχείο ήτανε η στιγμή της ανατολής του Ήλιου μέσα από τη θάλασσα, την οποία απολαλυσαμε από το μπροστινό μεγάλο μπαλκόνι..όσον αφορά το προσωπικό του ξενοδοχείου, ξεχείλιζε από ευγένεια και αυθεντική Ελληνική φιλοξενεία οι οποίες, σε συνδυασμό με τις πολύ πλούσιες παροχές, κάνανε τη διαμονή μας φανταστική! Πολύ ιδιαίτερες οι παροχές του freeticket για δεκαπεντάλεπτο μασάζ στο σπα της εγκατάστασης και το δωρεάν γεύμα στο a la carte εστιατόριο..γιατί ναι, εκτός από τα πλούσια γεύματα των μπουφέδων το ξενοδοχείο σου παρέχει την επιλογή ενός ανεξάρτητου εστιατόριου με δικό του μενού και υπέροχη θέα! Για το τέλος αφήνω την ιδιαίτερη εμπειρία που ζήσαμε με τα golf cars που σε μεταφέρουν πρόθυμα σε οποιοδήπότε σημείο της αμφιθεατρικά χτισμένης εγκατάστασης! Εξαιρετική ιδέα! Στα συν και η ιδιωτική παραλία με ξαπλώστρες και ομπρέλες.. Θα ξαναπάμε σίγουρα..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, fotios k
Ο/η Guest Experienc... M, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Grand Blue Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ κύριε Φώτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που βρήκατε το χρόνο να γράψετε την άποψη σας για το ξενοδοχείο μας.

Είμαστε πολύ ευτυχείς που απολαύσατε τις διακοπές σας στο ξενοδοχείο μας. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το καλά σας λόγια για το προσωπικό σας και το ξενοδοχείο μας. Μας κάνετε πολύ περήφανοι για την ομάδα μας. Προσπαθούμε πάντα να γινόμαστε καλύτεροι και παίρνουμε τα σχόλιά σας πολύ σοβαρά. Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας.

Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.
Ξενοδοχείο Grand Blue Beach Hotel.

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2017

Το Grand Blue είναι πραγματικά ένα υπέροχο ξενοδοχείο, με απίστευτη θέα. Όλα στην εντέλεια, από τους εξωτερικούς χώρους, τους υπέροχους κήπους με κόκκινους ιβίσκους, τις πισίνες. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, άνετο με όλες τις ανέσεις ενός ξενοδοχείου 5 αστέρων. Το προσωπικό πρόθυμο και χαμογελαστό, έτοιμο να μας εξυπηρετήσει σε ότι χρειαστήκαμε. Θα είναι σίγουρα η επιλογή μας όταν ξαναπάμε στην Κω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, sophiaa992
Ο/η Guest Experienc... M, Guest Relations Manager του Grand Blue Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή κα. Σοφία,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια στο Tripadvisor! Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι η προτεραιότητά μας και χαιρόμαστε που ήμαστε για εσάς μία εξαιρετική επιλογή.
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για τους κήπους μας, τα δωμάτια και το προσωπικό μας.
Θα είμαστε πολύ χαρούμενοι να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας.
Η ομάδα του Grand Blue Beach Hotel.

Η κριτική έγινε: 24 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ο/η PRManagerGB, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Grand Blue Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2019
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ο/η PRManagerGB, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Grand Blue Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαΐου 2019
Μετάφραση Google