Anna S

Αξέχαστη εμπειρία

Κριτική για: Mitsis Family Village
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 7 Μαΐ 2024
Φιλικό προσωπικό με καλή διάθεση για εξυπηρέτηση . Όλοι με το χαμόγελο μας έφερναν ότι δηποτε χρειαζόμασταν !! Τα δωμάτια ήταν άνετα και βολικά ! Είχαν τα πάντα μέσα !!! Ο χώρος υπέροχος με πολύ ωραία θέα η πισίνα υπέροχη με το θαλασσινό νερό !
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 8 Μαΐ 2024
Πολύ όμορφα λόγια για τη διαμονή σας! Η ευγένεια και η θετική διάθεση του προσωπικού μας είναι πάντα προτεραιότητα, και είναι υπέροχο να ακούμε ότι σας έκαναν να αισθάνεστε τόσο φροντίδα. Επίσης, είναι θαυμάσιο να ακούμε ότι τα δωμάτια ήταν άνετα και εξοπλισμένα με τα πάντα που χρειάζεστε. Και η θέα και η πισίνα φαίνονται απλά εκπληκτικές!

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και είμαστε πολύ χαρούμενοι που είχατε μια τόσο ευχάριστη διαμονή. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα!

129 €
Καρδάμαινα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.104
1.104
Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2024

Η διαμονή μας στο κατάλυμα ήταν μαγευτική. Άμεση εξυπηρέτηση σε ο.τι χρειαστηκαμε. Μεγάλη ποικιλία σε μαγειρευτά φαγητά. Καθαριότητα και παροχές στο κατάλυμα άριστες. Οι σερβιτόροι ευγενικοί, γλυκομιλητοι, πρόσχαροι κι έτοιμοι να μας βοηθήσουν.

Ευχαριστούμε, Connector56080186120
Ο/η Miltos Divanis, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2024

Μια εμπειρία που μαγεύει είναι αξιομνημόνευτη! Τα καλά σας λόγια για την άριστη διαμονή σας μας χαροποιούν βαθύτατα. Είναι εξαιρετικό να ακούμε ότι η άμεση εξυπηρέτηση, η ποικιλία στα φαγητά, η καθαριότητα και οι παροχές ήταν σε ανώτερο επίπεδο. Το προσωπικό μας είναι πάντα εδώ για να προσφέρει τη βοήθειά του με χαμόγελο και ευγένεια.

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή σας και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον, προσφέροντας σας μια ακόμα αξέχαστη εμπειρία!

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2024

Φιλικό προσωπικό πάντα με χαμόγελο, άμεσα διαθέσιμο όποτε το χρειαστείς. Καθαρά δωμάτια, με πολλές παροχές και άμεση τεχνική εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, Nick S

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Είμαστε ευγνώμονες που μοιραστήκατε τη θετική σας εμπειρία στο ξενοδοχείό μας. Είναι χαρά μας να γνωρίζουμε ότι το προσωπικό μας συνέβαλε στην άνετη διαμονή σας και ότι οι παροχές των δωματίων σας ικανοποίησαν.

Θα μεταφέρουμε τα καλά σας λόγια στο προσωπικό μας, καθώς και στην τεχνική ομάδα μας για την άμεση υποστήριξη που παρείχαν.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να σας προσφέρουμε μια ακόμα ευχάριστη εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2024

Το ξενοδοχείο παρέχει ένα πολύ καλό επίπεδο υπηρεσιών. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και καθαρά. Το στρώμα είναι καλή ποιότητας. Θα προτιμούσα να υπάρχει διπλό κρεββάτι και όχι δύο μονα ενωμένα.
Το φαγητό εχει μεγάλη ποικιλία με καλές πρώτες ύλες. Ωστόσο, υπάρχει δυνατότητα βελτίωσης κυρίως στην γεύση και την εκτέλεση των ελληνικων συνταγών.
Το προσωπικό είναι πολύ φιλόξενο, πρόθυμο, ευγενικό και εξυπηρετικό. Ιδιαίτερα η μαυρομαλλα κοπέλα στην ρεσεψιόν και κ. Γιαννης από την Καρδιτσα.
Τελευταιο αλλά σημαντικό, θα προτιμούσαμε να υπάρχουν δραστηριότητες για τα παιδιά ηλικίας 10-13.

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Αναστάσιος Λ

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείό μας. Είναι μεγάλη μας χαρά να μαθαίνουμε την ικανοποίηση των επισκεπτών μας, καθώς και τις ευκαιρίες βελτίωσης.

Εκτιμούμε τα καλά σας λόγια για την ποιότητα των υπηρεσιών μας και την φιλική φύση του προσωπικού μας. Θα μεταφέρουμε τα θετικά σχόλιά σας στην ομάδα μας, ιδιαίτερα στη μαυρομάλλα κοπέλα στην ρεσεψιόν και στον κ. Γιάννη από την Καρδίτσα.

Όσον αφορά τις προτάσεις σας για βελτίωση, θα λάβουμε υπόψη τα σχόλιά σας για τη διαμόρφωση των δωματίων και τη βελτίωση της γαστρονομικής προσφοράς μας, προκειμένου να παρέχουμε μια ακόμα καλύτερη εμπειρία στους επισκέπτες μας.

Όσον αφορά τις δραστηριότητες για τα παιδιά, θα εξετάσουμε τη δυνατότητα επέκτασης της προσφοράς μας για να καλύψουμε τις ανάγκες των μικρών μας φίλων.

Πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε άλλη βοήθεια ή πληροφορία.

Miltos Divanis
Gen. Manager

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2023

Η τοποθεσια οχι κατι το ιδιαιτερο,οι εγκαταστασεις καλες,το φαγητο ικανοποιητικο. Το ισχυροτερο κινητρο για να το επισκεφτω ξανα,το ευγενεστατο κ εξυπηρετικοτατο προσωπικο του. Αν επελεξει καποιος για διακοπες τη Κω,θα το συνιστουσα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Γ
Ο/η Miltos Divanis, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιουνίου 2023

Αγαπητέ πελάτη

Ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, όπως επίσης και για τον προσωπικό σας χρόνο που ξοδέψατε, για τη κριτική σας.

Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο, από το να ακούς ότι το ισχυρότερο κίνητρο για τους καλεσμένους μας είναι το Προσωπικό μας. Μας κάνει όλους υπερήφανους και μας δίνει δύναμη για να συνεχίσουμε και να προσπαθήσουμε ακόμα περισσότερο.

Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε και να καταφέρουμε να περάσετε ακόμα καλύτερα.

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Δεν περίμενα ποτέ αυτό το πολυτελές θέρετρο με φόντο το Αιγαίο,να είναι τοσο προσιτό...και δεν αναφέρομαι στο οικονομικό αλλά στο ανθρώπινο δυναμικό!!! Έχω επισκεφτεί με την οικογένεια μου αρκετά πολυτελή ξενοδοχεία αλλά την οικεία σχεδόν οικογενειακή και ταυτόχρονα άκρως επαγγελματική εξυπηρέτηση,δεν την έχουμε αποκομίσει πουθενά αλλου...θεωρώ ανούσιο να γράψω για τις εγκαταστάσεις,τις υπηρεσίες,τη γαστρονομία και ότι άλλο αναζητά κάποιος στις διακοπές του...είναι όλα κάτι περισσότερο από υψηλού επιπέδου αλλά το προσωπικό και η μη επιτηδευμένη εξυπηρέτηση είναι αυτό που κάνει το blue domes το ξενοδοχείο της καρδιάς μας!!!!! Δεύτερη χρονιά εδώ και συνεχίζουμε!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Giannis-Nicky
Ο/η Antonios Pizanias, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε την αλυσίδα ξενοδοχείων Mitsis για τις διακοπές σας και εφέτος.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε για μια ακόμα φορά να σας προσφέρουμε αξέχαστες στιγμές
χαλάρωσης στις εγκαταστάσεις μας και που το προσωπικό όλων των τμημάτων σας πρόσεξε τόσο πολύ
φροντίζοντας την κάθε λεπτομέρεια για τις τέλειες διακοπές.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η κρητική σας έχει αναρτηθεί στο ξενοδοχείο Mitsis Family Village
και αν τελικά μείνατε στο Blue Domes θα ήταν καλύτερα να την αναρτήσετε εκεί.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στις εγκαταστάσεις μας και είμαστε στην διάθεση σας για
οτιδήποτε χρειαστείτε.

Πιζάνιας Αντώνιος