Επιβραβεύσεις με το One Key
ΓΙΩΡΓΟΣ Γ

Ικανοποιητικη εμπειρια

Κριτική για: Mitsis Family Village
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 7 Ιουν 2023
Η τοποθεσια οχι κατι το ιδιαιτερο,οι εγκαταστασεις καλες,το φαγητο ικανοποιητικο. Το ισχυροτερο κινητρο για να το επισκεφτω ξανα,το ευγενεστατο κ εξυπηρετικοτατο προσωπικο του. Αν επελεξει καποιος για διακοπες τη Κω,θα το συνιστουσα
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
3,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Miltos Divanis, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 9 Ιουν 2023
Αγαπητέ πελάτη

Ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, όπως επίσης και για τον προσωπικό σας χρόνο που ξοδέψατε, για τη κριτική σας.

Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο, από το να ακούς ότι το ισχυρότερο κίνητρο για τους καλεσμένους μας είναι το Προσωπικό μας. Μας κάνει όλους υπερήφανους και μας δίνει δύναμη για να συνεχίσουμε και να προσπαθήσουμε ακόμα περισσότερο.

Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε και να καταφέρουμε να περάσετε ακόμα καλύτερα.

Με εκτίμηση

Καρδάμαινα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.087
1.087
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Δεν περίμενα ποτέ αυτό το πολυτελές θέρετρο με φόντο το Αιγαίο,να είναι τοσο προσιτό...και δεν αναφέρομαι στο οικονομικό αλλά στο ανθρώπινο δυναμικό!!! Έχω επισκεφτεί με την οικογένεια μου αρκετά πολυτελή ξενοδοχεία αλλά την οικεία σχεδόν οικογενειακή και ταυτόχρονα άκρως επαγγελματική εξυπηρέτηση,δεν την έχουμε αποκομίσει πουθενά αλλου...θεωρώ ανούσιο να γράψω για τις εγκαταστάσεις,τις υπηρεσίες,τη γαστρονομία και ότι άλλο αναζητά κάποιος στις διακοπές του...είναι όλα κάτι περισσότερο από υψηλού επιπέδου αλλά το προσωπικό και η μη επιτηδευμένη εξυπηρέτηση είναι αυτό που κάνει το blue domes το ξενοδοχείο της καρδιάς μας!!!!! Δεύτερη χρονιά εδώ και συνεχίζουμε!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Giannis-Nicky
Ο/η Antonios Pizanias, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε την αλυσίδα ξενοδοχείων Mitsis για τις διακοπές σας και εφέτος.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε για μια ακόμα φορά να σας προσφέρουμε αξέχαστες στιγμές
χαλάρωσης στις εγκαταστάσεις μας και που το προσωπικό όλων των τμημάτων σας πρόσεξε τόσο πολύ
φροντίζοντας την κάθε λεπτομέρεια για τις τέλειες διακοπές.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η κρητική σας έχει αναρτηθεί στο ξενοδοχείο Mitsis Family Village
και αν τελικά μείνατε στο Blue Domes θα ήταν καλύτερα να την αναρτήσετε εκεί.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στις εγκαταστάσεις μας και είμαστε στην διάθεση σας για
οτιδήποτε χρειαστείτε.

Πιζάνιας Αντώνιος
Γ.Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια σε όλους! Τέλειος προορισμός για οικογένεια!
Όλοι και όλα ήταν τέλεια και ειδικά τον μπάρμαν Αντώνη για τους καφέδες του και τον Μιχάλη για τα απιστευτα cocktail και τις μπύρες. Μπραβο παιδιά!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, giorgosb2782
Ο/η HotelManager2018, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Γιώργο,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική κριτική σας όσον αφορά στις εγκαταστάσεις και την εξυπηρέτηση στο Mitsis Family Village. Τα ιδιαίτερα κολακευτικά σχόλια σας για τον Αντώνη και τον Μιχάλη από το Μπαρ έχουν μεταφερθεί στους ιδίους και
να είστε σίγουρος ότι μας γεμίζουν υπερηφάνεια και μας κάνουν πιο δυνατούς για να μπορέσουμε να βελτιώσουμε περεταίρω την ταξιδιωτική εμπειρία των επισκεπτών μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στις εγκαταστάσεις μας και είμαστε πάντα στη διάθεση σας για οτιδήποτε χρειαστείτε οποτεδήποτε.

Αντώνιος Πιζάνιας
Γ. Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα μικρός παράδεισος!
Τα παντα ηταν τελειααααα και το προσωπικό εξαιρετικά φιλικό. Ομως δυο ατομα πρέπει να τα ξεχωρισω, τον Μιχάλη καθώς τα cocktail και οι μπυρες του ηταν να τα πιεις στο ποτήρι.......... και τον Αντώνη για του μοναδικούς καφέδες του. Συγχαρητήριά σε όλους για την πολυ καλη δουλεία!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, scoubiees

Αγαπητέ Scoubiee,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από
το Mitsis Family Village με όλους τους αναγνώστες στο Trip Advisor. Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι
που καταφέραμε να σας χαρίσουμε αξέχαστες διακοπές και που μας προτείνετε σε μελλοντικούς
ταξιδιώτες.
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναφιλοξενήσουμε στις εγκαταστάσεις μας πολύ σύντομα.

Αντώνιος Πιζάνιας
Γ.Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2016

Αξέχαστες οικογενειακές διακοπές!!! Ευρύχωρα δωμάτια με φανταστική θέα, καθαρές πισίνες, νεροτσουλήθρες που ξετρέλαναν τα παιδιά και προσεγμένη θάλασσα στα πόδια μας. Το προσωπικό φιλικό, ευγενικό και εξυπηρετικό και το φαγητό νόστιμο και σε μεγάλη ποικιλία. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε οικογένειες με παιδιά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, ElenhMou
Ο/η HotelManager2012, General Manager του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Πελάτη,
Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω για τα πολύ καλά σας λόγια όσον αφορά στο Mitsis Family Village και τις προσφερόμενες υπηρεσίες.
Χαίρομαι που οι προσπάθειες μας κάλυψαν τις προσδοκίες σας στο έπακρο και θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.
Εύχομαι να είστε καλά και είμαι πάντα στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνηση χρειαστείτε.

Αντώνης

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό-μοναδικό! Άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον! Το δωμάτιο είχε όλες τις ανέσεις κ τις παροχές, wifi άψογο!! Το φαγητό στο εστιατόριο άψογο κ ο υπεύθυνος πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει!!! Το σίγουρο είναι ότι θα το επισκεφθούμε ξανά!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, kleomenis1986
Ο/η HotelManager2012, General Manager του Mitsis Family Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2016

Αγαπητοί μας πελάτες,
Αρχικά να σας ευχαριστήσω που επιλέξατε το Mitsis Family Village ως προορισμό για τις διακοπές σας εφέτος και χαίρομαι πολύ που περάσατε όμορφα.
Στόχος μας είναι πάντα η απόλυτη ικανοποίηση όλων των πελάτών μας και χαίρομαι ιδιαίτερα που τα καταφέραμε στην περίπτωση σας.
Θα χαρούμε να σας καλοσορίσουμε στο Family Village πολύ σύντομα και παρακαλώ να μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου για να τακτοποιήσουμε τις όποιες λεπτωμέριες για τη διαμονή σας.

Αντώνης