12 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Theodosis Giakoumis

Διακοπές στην Καρδάμαινα

Κριτική για: Sovereign Beach Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 20 Αυγ 2022μέσω κινητής συσκευής
Όμορφο ξενοδοχείο κοντά στην παραλία με ποικιλία στο φαγητό και στα διαφορετικά είδη κουζίνας 👌👌
Πολλές δραστηριότητες για μικρά και μεγάλα παιδιά.
Παιχνίδια
Σόου
Ελληνικές βραδιές
Καραόκε
Λάτιν χορευτικά
Όλα τα καλά για να διασκεδάσεις μόνος η με παρέα 😉
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε μόνος/-η
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Athena Sakellari, Πωλήσεις του Sovereign Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 27 Αυγ 2022
Aγαπητε Theosodis1988,

Σας ευχαριστούμε πολύ που διαλέξατε το ξενοδοχείο Sovereign Beach Hotel μας για τη διαμονή σας και χαιρόμαστε που την απολαύσατε στο έπακρο.
Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας.
Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας για ακόμη μια φανταστική διαμονή.

Η ομαδα του Sovereign Beach Hotel,
    101 €
1.2 χλμ. από Sovereign Beach Hotel
Καρδάμαινα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολυ καλη επιλογή που μπορει να κάνει κάποιος που επισκέπτεται την Κω! Ομορφη τοποθεσία, πολυ καλο φαγητό μα πάνω από όλα φανταστικό προσωπικό!ευγενεστατοι,χαμογελαστοί,πρόθυμοι και ξέρουν πώς να κάνουν τον πελάτη να αισθανθεί οικεία!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Exploringnewplace
Ο/η Athena Sakellari, Sales του Sovereign Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Νοεμβρίου 2021

Αγαπητέ Exploringweplace,

Eγκάρδιοι χαιρετισμοί από το Sovereign Beach Hotel στην Κω και προτού προχωρήσουμε περαιτέρω, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας.

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο να σχολιάσετε το ξενοδοχείο μας και είμαστε ευτυχείς που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας.

Εκτιμούμε τα σχόλιά σας σχετικά με την γεύση και την ποιότητα του φαγητού Καθώς και του φιλικόυ μας προσωπικόυ,

Όλη η ομάδα ελπίζουμε ότι σύντομα θα σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Sovereign Team.

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2021

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο τέλος Σεπτεμβρίου.. Όλα ήταν εξαιρετικά!! Πεντακάθαρα δωμάτια, υπέροχο πρωινο όπως και όλα τα γευματα, απολαυστική πισινα ! Η ανατολη απ το δωμάτιο φανταστική! Το προσωπικό ευγενεστατο και η κυρία στη ρεσεψιόν εξυπηρετικοτατη!!
Αξίζει πραγματικα να το επιλέξει κάποιος!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, _I8433RE
Ο/η Eirini Fragkou, Ιδιοκτήτης του Sovereign Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Sir/Madam!

Thank you for choosing our hotel for your holidays! And for your lovely review!
We hope to host you again in the future!
Kind regards,
Sovereign Team

Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίες εγκαταστάσεις, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό!Πλούσιο και καλομαγειρεμένο φαγητό! Σε τοποθεσία με εύκολη πρόσβαση για τις ωραίες παραλίες του νησιού! Ευχαριστούμε την κα Αλεξάνδρα για την άψογη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, _hara_ekonomou
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο το ξενοδοχείο με πολύ ωραία φαγητά κ πολύ ωραία γλυκά.. Το σπα τόσο όμορφο και τόσο οικείο με τα κορίτσια Αναστασία και λιλά φοβερές κοπέλες και τόσο χαμογελασες μου φτιαχναν την ημέρα μ πολύ ωραίο κ χαλαρωτικό μασάζ από τα μαγικά χέρια της λιλας με ζεστό λάδι που σε ταξίδευαν..... Το μπαρ υπέροχο με πολύ ωραία ποτά τα δωμάτια καθαρά και καθαρές πετσέτες... Ωραία θέα από την βεράντα μας με το ηλιοβασιλεμα που βουτάει στη θάλασσα και το πρωσοπικο ευγενέστατο! Σας ευχαριστουμε για όλα τα καλά!! Τα ξανά λέμε του χρόνου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, LiZAPauze_123
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2018

Καταπληκτικό περιβάλλον, πολύ καλή εξυπηρέτηση, ποιοτικό ξενοδοχείο !! Πραγματικά Μπράβο, από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω μείνει !! Το φαγητό πραγματικά εξαίρετο, με μοναδικά πιάτα, συγχαρητήρια στον Σεφ !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Β
Ο/η Eirini F, Ιδιοκτήτης του Sovereign Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ κε Θεοδόση,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη αξιολόγησή σας!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε.

Ειρήνη Φράγκου