1.716
1.716
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017

Είναι η τρίτη φορά που επιλέγουμε το ξενοδοχείο αυτό για διακοπές και σίγουρα όχι η τελευταία. Εγκαταστάσεις υψηλών προδιαγραφών, μαγευτική τοποθεσία μπροστά σε αμμώδη παραλία, πεντακάθαροι όλοι οι χώροι του συγκροτήματος, ευρύχωρα και κάθαρα δωμάτια, αρίστης ποιότητας φαγητό σε όλα τα εστιατόρια του ξενοδοχείου, ένα ιδιαίτερα ευγενικό, ζεστό, πρόσχαρο και φιλόξενο προσωπικό που σου φτιάχνει τη διάθεση, δεκάδες πισίνες καθώς και ένα μεγάλο και σύγχρονο πάρκο με νεροτσουλήθρες που αξίζει να επισκεπτείς. Πρόκειται για έναν επίγειο παράδεισο ιδανικό προορισμό για οικογένειες καθώς και για όσους επιθυμούν διακοπές υψηλού επιπέδου. Οι αναμνήσεις μοναδικές και αξέχαστες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, mglazos1
Ο/η AtlanticaPortoBello, Public Relations Manager του Atlantica Porto Bello Royal, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια.

Χαιρόμαστε, ότι η παραμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν μια υπέροχη εμπειρία για σας και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας ξανά δούμε στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017

Ιδανικός τόπος για άριστες διακοπές.Μαγικές εικόνες ενός μικρού επίγειου παράδεισου με υψηλών προδιαγραφών επαγγελματική συμπεριφορά,φροντίδα,service και υποστήριξη των ανθρώπων του ξενοδοχείου.Τα λιτά και αρχοντικής αρχιτεκτονικής κτίρια ανάμεσα σε δεκάδες αρμονικά τοποθετημένες πισίνες με μεγάλα και πολυτελή διαμερίσματα σε κάνουν να αισθάνεσαι γαλήνεια(ο ήχος του νερού σε συνοδεύει παντού) με ερωτική διάθεση και όμορφα συναισθήματα..Η καθαριότητα και η διαρκή φροντίδα στα 5 εστιατόρια(κεντρικό,ελληνικό,μεσογειακό,ασιατικό,ιταλικό) σε οδηγούν να ξαναερωτευτείς με τις υπέροχες γεύσεις φαγητού και κρασιού-άν πιστεύεις ότι ο έρωτας περνάει από το στομάχι..Η θάλασσα είναι πεντακάθαρη και διαμαντένια.Τα βράδυα γαλήνια και μουσικά ανάμεσα στο φεγγάρι, το ποτό μαζί με το αίσθημα της ηρεμίας λόγω των χρωμάτων των πισινών.Συμπέρασμα:άριστη εμπειρία διακοπών υψηλού επιπέδου με μοναδικές αναμνήσεις και δεσμεύση ότι θα ξαναεπισκευτούμε το ξανοδοχείο στο μέλλον.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αυτά που βλέπουν εκτός από πισίνες και θάλασσα(νομίζω αρ.661,662 κλπ.).
1  Ευχαριστούμε, _X6259IV
Ο/η AtlanticaPortoBello, Public Relations Manager του Atlantica Porto Bello Royal, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Κύριε Αθανάσιε,

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας σχόλια και υπέροχο τρόπο που περιγράφετε το ξενοδοχείο και το σέρβις που προσφέρει.

Ήταν μεγάλη μας χαρά να σας γνωρίσουμε και θα ήταν ακόμα μεγαλύτερη εάν θα ξανά ερχόσασταν να περάσετε διακοπές μαζί μας.

Ευχαριστούμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικές εγκαταστάσεις, ευγενικό προσωπικό, άριστο φαγητό στα εστιατόρια, καθαρό και ευρύχωρο. Παράδεισος. Ιδιαίτερα για οικογένεια, ένα μοναδικό και ασφαλές μέρος για τα παιδιά. Πολύ καλή και η παραλία που διαθέτει και water sports!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Takis T
Ο/η AtlanticaPortoBello, Public Relations Manager του Atlantica Porto Bello Royal, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Κύριε Τακη,

Ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σας σχόλια. Ήταν μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε εδώ και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που θεωρείτε το ξενοδοχείο ασφαλές για τα παιδιά σας.

Θα χαρούμε πολύ να ξανά δούμε εσάς και την εξαιρετική σας οικογένεια του χρόνου.

Με πολλούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι το καλύτερο ξενοδοχείο που έχω πάει στην Ελλάδα. Έχει πάρα πολλά ωραία μέρη για να δεις, έχει πάρα πολλές πισίνες και έχει μία καταπληκτική θάλασσα. Επίσης έχει ωραίες νεροτσουλήθρες όπου τα παιδιά μου τις λάτρεψαν!!!!

1  Ευχαριστούμε, George S
Ο/η AtlanticaPortoBello, Public Relations Manager του Atlantica Porto Bello Royal, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2017

Αγαπητέ Κύριε Γιώργο,

Είναι η χαρά μας να γνωρίζουμε ότι η παραμονή σας στο ξενοδοχείο ήταν τόσο ευχάριστη για σας και τα παιδιά σας.

Ιδιαίτερα χαιρόμαστε που μας θεωρείτε το "καλύτερο ξενοδοχείο στην Ελλάδα". Αυτό είναι μεγαλύτερο κομπλιμέντο που θα μπορούσατε να μας κάνετε.

Ευχαριστούμε για τα φαντάστηκα σας σχόλια και ελπίζουμε να σας ξανά δούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πειστεψε με αυτό είναι το κάτι άλλο! Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και πολυτελή, έχει ένα μεγάλο φανταπλικο μπανιο και έχει μέχρι και νεροτσουλήθρες αυτό το μέρος θα μου μείνει αξέχαστο και σας πρωτίνω ολους σας να πάτε να μην εκεί!!!

Ευχαριστούμε, akisb2017

Αγαπητέ Κύριε Ακη,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια.