1.388
1.388
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

5 αστέρια σε όλα! Άλλαξε εντελώς την άποψη μου για τα ξενοδοχεία All inclusive! Διαμονή, φαγητό, εξυπηρέτηση! Το προσωπικό Αψογο, φρόντισαν τα πάντα για τη καλύτερη επέτειο μας!!! Ευχαριστούμε ! ( να βγάλετε κάρτα "Mitsis Friends Club")

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Vasilis_plrds
Ο/η Norida-Management, Manager του Mitsis Norida Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Σεπτεμβρίου 2018
Μετάφραση Google

Dear Vasilis,

Greetings from the Mitsis Norida Beach Resort!

Thank you very much for your lovely review. We are delighted to know that you had a pleasurable stay with us and enjoyed our facilities as well as the amiability and friendliness of each member of our Team.We are happy to exceed your expectations as our main goal is to make unforgettable and memorable the days of our guests, which they spend in our hotel.

We will be very glad to have you as a guest and we truly look forward to your next visit.

Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμασταν εκεί το 2014.Εξαιρετικό ξενοδοχείο με όλες τις παροχές του...πεντακάθαρο.Τεράστια επιλογή στο φαγητό με πολύ καλή ποιότητα.Εξυπηρέτηση άψογη.Ιδανικό για οικογένειες και όχι μόνο... Συγχαρητήρια σε όλο το προσωπικό.και ειδικά στο Βασίλη Κωνσταντοπουλο υπεύθυνο εστιατόριου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Nikos A
Ο/η CONTACT-NORIDA, Manager του Mitsis Norida Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Nikos A,

σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια σχετικά με το ξενοδοχείο και το ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό μας.
Με μεγάλη μας χαρά θα μεταβιβάσουμε τα συγχαρητήριά σας σε όλα τα τμήματα.

Σας ευχαριστούμε και πάλι και ευχόμαστε Καλή Αντάμωση.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Η διεύθυνση του ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. ... το τέλειο προσωπικό φιλικοί φιλόξενοι και πάνω από όλα ευγενικοί. ... σας ευχαριστούμε για όλα! (Γιάννη, Αφροδίτη, Θανάση )
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον διευθυντή Σωτήρη Μπιλη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, kk1076
Ο/η CONTACT-NORIDA, Management team του Mitsis Norida Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητή κκ1076

σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!
θα χαρούμε πολύ να σας ξανακαλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας το συντομότερο δυνατόν.

Η ομάδα διαχείρησης

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Για δεύτερη συνεχόμενη φορά, ξαναπηγαμε στο Norida μαζί με την οικογένειά μου.
Όπως το περίμεναμε όλα ήταν τέλεια. Πολύ καλό φαγητό, ευγενεστατο προσωπικό.
Τα δωμάτια ευρύχωρα και πολύ καθαρά.
Ευχαριστούμε την διεύθυνση για την φιλοξενία του

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, MarinaK693
Ο/η CONTACT-NORIDA, Manager του Mitsis Norida Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2016

Αγαπητή Κυρία Μαρίνα,
Καλησπέρα από το Norida Beach Resort και την όμορφη Κω.
Ευχαριστούμε που διαλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις πρόσφατες οικογενειακές σας διακοπές και για τον χρόνο σας να γράψετε μια κριτική για την εμπειρία σας στο Tripadvisor.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το δωμάτιο, το φαγητό και το προσωπικό μας ήταν αυτά που έκαναν την διαμονή σας ιδιαίτερη και απολαυστική για μία ακόμη φορά.
Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε και του χρόνου ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2015

Απο τις ωραιότερες διακοπές που έχω πάει!!Οι χώροι του ξενοδοχείου είναι πολυ ωραίοι κ προπάντων καθαροί!!Το προσωπικό του ηταν άριστο σε εξυπηρετηση και τα παιδια που δούλευαν όλοι ηταν τους πολύ καλοί και φιλόξενοι!!Το επισκεύτικα το ξενοδοχείο με την κοπέλα μου κ σκοπεύουμε να ξαναπάμε το συντομότερο δυνατόν μας άφησε τις καλυτερες εντυπώσεις και μασ χάρησε ξένοιαστες διακοπές ηρεμίας κεφιού και χαλάρωσης!!Οι ομπρελες και οι Ξαπλωστρες είναι δωρεάν και υπάρχει και Μπαρ στη παραλια με οτι θες να φας και να πιεις!!ΑΛήθεια ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟ!!Εξαιρετικα δωματια πολυ καλο φαγητο και ωραία θέα!!Απο τους πολύ ωραίους προορισμούς όποιος δεν εχει πάει χάνει!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Periklis P