Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

7 μερες διαμονης ολα αψογα!!! Ηρθα με την οικογενεια μου το ευχαριστηθηκαμε με το παραπανω!!! Τα συγχαρητηρια μου στον captain του ξενοδοχειου στον Μαρινο. Ενα παιδι με ορεξη για δουλεια πολυ εξυπηρετικος και χαμογελαστος! Μπραβο σε ολο το προσωπικο. Συνεχιστε ετσι!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ioanna k
Ο/η Nikos Iakovidis, General Manager του Mitsis Summer Palace Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Σεπτεμβρίου 2021

Κυρία Ιωάννα,
Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τις διακοπές σας μαζί μας και εκτιμούμε ιδιαιτέρως τα καλά σας λόγια για το προσωπικό μας.
Summer Palace Guest Relations

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2021

Άριστη εξυπηρέτηση και υπέροχη θέα. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι τόσο από το φαγητό όσο και από τα κοκτέιλ. Καθώς και από το ευχάριστο και όμορφο περιβάλλον και την υπέροχη εξυπηρέτηση από ολο το προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _A4553RG
Ο/η Nikos Iakovidis, General Manager του Mitsis Summer Palace Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Κυριακος X,

Thank you for your wonderful comment. We were delighted to read that you enjoyed your stay with us. Your kind comments are greatly appreciated relating our staff, delicious food and drinks.

Best Regards,
Summer Palace Guest Relations.

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή με αρκετά όμορφη θέα το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου! Μείναμε ευχαριστημένοι από τις παροχές και την καθαριότητα καθώς και την εξυπηρέτηση του προσωπικού όπου μας υποδέχτηκαν με χαμόγελο και πολύ ωραία κοκτειλ και φαγητά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, antonispap40
Ο/η Nikos Iakovidis, General Manager του Mitsis Summer Palace Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2021
Μετάφραση Google

Dear antonispap40,

We truly appreciate such a positive feedback that you decided to share with another travelers. We are delighted to read that you had a lovely experience during your stay at our hotel. We will be looking forward to welcoming you in the future.

Best Regards,
Summer Palace Guest Relations

Η κριτική έγινε: 20 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν και αλυσιδα ξενοδοχειων, παρολα αυτα η εξυπηρετηση εξατομικευμενη σε κανει να αισθανεσαι σαν βασιλιας.
Το κεντρικο εστιατοριο του ξενοδοχειου απο τα πλεον προσεγμενα με πολλες και διαφορετικες επιλογες το ιδιο και το a la carte reataurant στο οποιο οι γευσεις αλλα και η εξυπηρετηση του προσωπικου αξιζουν για περισσοτερο απο 5 αστερια.
Χαμογελο,αμεση εξυπηρετηση και γευσεις τοσο διαφορετικες που ικανοποιουν και τον πιο απαιτητικο ουρανισκο!!
Και μην ξεχασω,για κατι πιο comfort τα σουβλακια στην παραλια του ξενοδοχειου απλα πεντανοστιμα!!!
Ανυπομονουμε να μπορεσουμε και φετος αν ολα πανε καλα να το επισκεφθουμε!
Αγαπημενος πλεον προορισμος!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 979asis
Ο/η Nikos Iakovidis, General Manager του Mitsis Summer Palace Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Απριλίου 2020

Αγαπητέ 979asis,

Σας ευχαριστούμε για τα θερμά σας λόγια. Μας είναι ιδιαίτερα ευχάριστο να διαβάζουμε την κριτική σας και να ξέρουμε ότι περάσατε τόσο όμορφα στο Summer Palace.

Ευελπιστούμε να σας ξανακαλωσορίσουμε σύντομα.

Εξυπηρέτηση πελατών Summer Palace

Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχείο ! Δίπλα στις πιο όμορφες παραλίες του νησιού! Το επισκέφθηκα με με τον σύντροφο μου και μείναμε απολύτως ευχαριστημένοι με τις υπηρεσίες,το σέρβις και το προσωπικό ευγενέστατο ! Η θέα είναι απίστευτη,απολαμβάνεις το ηλιοβασίλεμα και το απέραντο γαλάζιο παρέα με φαγητό υψηλών προδιαγραφών !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 393agapis
Ο/η Nikos Iakovidis, Γενικός Διευθυντής του Mitsis Summer Palace Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Απριλίου 2020

Αγαπητέ 393agapis,

Σας ευχαριστούμε για τα πολύ θετικά σχόλια και χαιρόμαστε που απολάυσατε την παραμονή σας στο ξενοδοχέιο Mitsis Summer Palace.

Ευελπιστούμε ότι θα έχουμε την χαρά να σας καλοσωρίσουμε.

Summer Palace εξυπηρέτηση πελατών