Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2019

Υπέροχο ξενοδοχείο! Εξυπηρέτηση στο full και ευγένεια από όλους. Ο χώρος είναι απίστευτος. Η θέα καταπληκτική! Αισθάνεσαι απίστευτα! Το φαγητό τέλειο. Τα γλυκά φρεσκότατα και ανάλαφρα. Είμαι 100% ικανοποιημένη! Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Gianna P
Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2019

Τόσο το νησί όσο και το μοντέρνο μας ξενοδοχείο, μας προσέφεραν υπέροχες στιγμές στις οικογενειακές μας διακοπές. Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα, μύριζαν υπέροχα και είχαν όλα τα απαραίτητα. Πολύ ευγένεια από το προσωπικό και πεντανόστιμα φαγητά και κοκτέιλς! Όμορφες αναμνήσεις!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Κώστας Μ
Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2019

Το τελείωμα του καλοκαιριού μας δεν θα μπορούσε να ήταν καλύτερο στην πανέμορφη Κω! Το ξενοδοχείο μας αξίζει όλα τα θετικά σχόλια που έχει λάβει και ευχόμαστε πραγματικά να συνεχίσει έτσι. Το δωμάτιό μας ήταν πανέμορφο, καλαίσθητο και πεντακάθαρο (το μπάνιο επίσης!). Το προσωπικό ήταν άψογο και απίστευτα εξυπηρετικό σε κάθε μας αίτημα. Ήρεμη τοποθεσία, μακριά από την φασαρία της πόλης. Ευχαριστούμε :)

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πολύ ήσυχη τοποθεσία σε ολόκληρο το κατάλυμα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Apostolis P
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο θα μπορούσε με λίγα χρήματα να είναι εξαιρετικό αλλά δυστυχώς η συνεχής του πληρότητα από group μάλλον αρκεί στους ιδιοκτήτες. Εξαιρετική τοποθεσία, ήσυχη και κοντά στη θάλασσα. Ωραίο ισόγειο με πισίνα και μπαρ. Τα δωμάτια ευρύχωρα αλλά με στοιχειώδη εξοπλισμό. Η τουαλέτα δεν είχε εξαερισμό ή παράθυρο, η κουρτίνα μπάνιου μουχλιασμένη, το κλιματιστικό σε άθλια κατάσταση, τα στρώμματα δεκαετίας του '70, η καθαριότητα μέτρια, οι τοίχοι βρώμικοι. Κρίμα διότι το ξενοδοχείο έχει προοπτικές. Ίσως να είναι super για εφήβους....

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα δωμάτια ορόφου δεν έχουν τόσο θόρυβο ενώ υπάρχει και ασανσέρ
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Melios
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2014

Ομορφο,ανετα δωματια,εξυπηρετικο και ευγενικο προσωπικο,πολυ καθαρη πισινα πραγμα που παρατηρω εγω,πολυ κοντα στην Θαλασσα και στο κεντρο του χωριου...
Απο τα μερη και τα ξενοδοχεια που καποιος σιγουρα θα ηθελε να ξαναπαει......

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να το προτιμησουν,οι παραλιες δεξια ειναι πιο ησυχες και ομορφες
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
2  Ευχαριστούμε, Nektarios P