“Τέλειο!!”
Κριτική για: Bullhorn Steak House

Bullhorn Steak House
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Value for money!! Το φαγητό εξαιρετικό! Οι μερίδες ήταν παλικαρίσιες. Το service παρά πολύ καλό! Όλα τα παιδιά εξυπηρετικότατα και πρόθυμα!
Το μόνο αρνητικό η μη σωστή χρήση μάσκας από το προσωπικό!

Ευχαριστούμε, P6574FSeugeniam

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021

Πήγαμε χθες και φάγαμε το βράδυ στο εστιατόριο για πρώτη φορα. Το προσωπικό ήταν ευγεναστατο και άψογο στην δουλειά του και τα φαγητά ήταν το ένα νοστιμότερο από το άλλο. Με μια πιατέλα mix grill και με μια chicken salad 2 άτομα ήμασταν εντελώς καλυμμένοι καθώς οι ποσότητες ήταν παραπάνω από γενναίες. Πολύ προσεγμένος χώρος ευχάριστη ατμόσφαιρα και το μενού καλύπτει όλες τις γεύσεις καθώς μπορείς να φας από ένα burger και μια pizza μέχρι θαλασσινά και μπριζόλα η οποία όπως πρόσεξα άξιζε και με το παραπάνω. Στο τέλος μας κερασανε ένα απίστευτο cheesecake λεμόνι το οποίο έφτιαξε ο σεφ του εστιατορίου και ήταν αν όχι το ωραιότερο ,σίγουρα ένα από τα καλύτερα που έχω φάει και επίσης ένα γευστικοτατο λεμοντσελο για να μας ευχαριστήσουν για την παρουσία μας εκει. Κρίμα που πρέπει να φύγουμε από τη Ζάκυνθο αλλιώς το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πηγαίναμε ξανά εκεί για φαγητό. Το συνιστώ με κλειστά μάτια

Ευχαριστούμε, paulikasm
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021

Ήρθαμε πρώτη επίσκεψη στο Καλαμάκι και αποφασίσαμε να επισκεφτούμε αυτό το εστιατόριο. Αρχικά οι σερβιτόροι ήταν πολύ ευγενικοί και η περιποίηση άψογη. Ως γεύμα μπορούσες να φας από ένα οικονομικό μπέργκερ μέχρι την πιο καλοψημενη μπριζόλα και τα πιο φρέσκα θαλασσινά. Τεράστια γκάμα επιλογών με μεξικάνικα, μπέργκερ, θαλασσινά, μπριζόλες, ορεκτικά και σαλάτες. Στο συγκεκριμένο ευρος επιλογών οι τιμές είναι φοβερές. Στο παρακάτω γεύμα 2 ατόμων, πληρώσαμε μόλις 22 ευρώ και κυριολεκτικά σκασαμε! Η γεύση ήταν άψογη και η ποιότητα εξίσου. Το πρώτο πιάτο ήταν mix grill και το επόμενο ήταν το chicken salad. Στο mix grill υπήρχε μέχρι και μοσχαρίσια μπριζόλα! Στο τέλος δεν σε κερνάνε μόνο γλυκό αλλά και λεμοντσελο. Μακάρι όλα τα μαγαζιά να δούλευαν όπως αυτό. Μπράβο στα παιδιά!

Ευχαριστούμε, Travel7lover96
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα παρά πολύ ευχαριστημένη σε όλους τους τομείς!! Το φαγητό εξαιρετικό το σέρβις γρήγορο και το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό !! Θέλουν να μείνεις ευχαριστημένος και όντως μένεις! Το συστήνω

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 206panam
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

Ενα απτα καλυτερα εστιατορια στην ζακυνθο και οχι απλα στο καλαμακι με διαφορα!! Ηρθαμε με την παρεα μου να δοκιμασουμε στο γνωστο bullhorn και μειναμε ολοι ευχαριστημενοι!! Η μπριζολα στα καρβουνα ηταν τελεια και το πρωσοπικο πολυ ευγενικο! Ειδικα ο Αντωνης!! Που μας προσεξε! Σας το συστινο ανεπιφυλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Grafikostas

Bullhorn Steak House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμάκι, Ζάκυνθος

Bullhorn Steak House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!