Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020

Στο καμπινγκ πηγαμε μεσα Αυγουστου, περιοδο με πολυ κοσμο, εξ ου και το γεγονος οτι δυσκολευτηκαμε να βρουμε σκια. Στα θετικα θα εβαζα το οτι ειχε καλες καθαρες εγκαταστασεις, ευχαριστο προσωπικο, νοστιμο φαγητο και το οτι ηταν διπλα απο την θαλασσα. Ωστοσο, απο την αλλη, παρατηρησα σε ορισμενα περιστατικα προβληματικη και αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα απο τη μερια της, μονιμως αγελαστης, ιδιοκτητριας απενατι στο προσωπικο, κατι που προφανως χαλαει την ολη εικονα του καμπινγκ.

Ευχαριστούμε, C3646ZQp
Ο/η Iliana Zafeirakou, Ιδιοκτήτης του Κάμπινγκ Γύθειο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση σας. Είναι χαρά μας που σας άρεσε το κάμπινγκ μας. Η φετινή χρονιά ήταν μια από τις πιο δύσκολες χρονιές για τους επιχειρηματίες του τουρισμού, διότι είχαν ταιράστια ευθύνη να προφυλάξουν τους επισκέπτες και το προσωπικό τους από τις συνέπειες του κορωναϊού. Συνεπώς, πολλές φορές ήταν κάπως δύσκολο να χαμογελάς, διότι έπρεπε να υπάρχει σοβαρότητα ώστε να αντιμετωπιστούν κάποιες καταστάσεις. Από την άλλη, με το 90% του προσωπικού ύστερα από τόσα χρόνια καλής συνεργασίας, η σχέση μας έχει ξεπεράσει την απλά επαγγελματική και έχει φτάσει στη φιλική. Θα θέλαμε πολύ να το συζητήσουμε από κοντά ή το τηλέφωνο για να μπορέσουμε να κατανοήσουμε τι ακριβώς εννοείτε και κατ' επέκταση να βελτιωθούμε.

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Στο συγκεκριμένο κάμπινγκ πηγαίνουμε τα τελευταια 4 χρόνια. Ειναι ενας χωρος που μας παρέχει χαλαροτητα,διασκέδαση κ παρα πολλες δραστηριότητες για το παιδί χωρις εξτρα χρεωση !Δεν χρειάζεται να βγούμε για κανενα λογο αφού ο,τι χρειαστούμε μπορούμε να το βρούμε μέσω των υπηρεσιών του κάμπινγκ.Οι τουαλέτες ειναι παντα κάθαρες καθώς κ οι υπόλοιποι χώροι συμπεριλαμβανομένων κ των ανοιχτών. Τελος πρεπει να αναφέρω πως σε ένα ατύχημα που είχε το παιδί μας από δική του αμέλεια,το προσωπικό καθώς κ οι ιδιοκτήτες έτρεξαν κ μας παρασταθηκαν Όχι μόνο παρέχοντας στο παιδί τις πρωτες βοηθειες, αλλά η ιδιοκτήτρια ήρθε μαζί μας μέχρι το κέντρο υγείας μέχρι να βεβαιωθεί πως όλα είναι καλά. Το Gythion Bay έχει πλέον γίνει ένας από τους πιο βασικούς καλοκαιρινούς προορισμους μας όχι μόνο λόγω των εγκαταστασεων αλλά κ των ανθρώπων που το αποτελουν!Ευχαριστούμε για όλα!!Ραντεβού πάλι του χρόνου!!

Ευχαριστούμε, _T4730UA
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Καθολου σκιά στο μεγαλυτερο κομματι του καμπινκ, ακριβές τιμές στο μπαρ,η ιδιοκτητρια ηταν παντα μουτρωμενη κ αγενης , επρεπε να φωναξεις τουλαχιστον 3 φορες τους σεβιτορους για να παραγγειλεις .Δεν προκειται να επιστρεψω.

Ευχαριστούμε, GeorgiouT2
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Καλησπέρα σας , πήγαμε για 2 εβδομάδες τον Αύγουστο του 2020 2 οικογενεις,με 3 παιδιά ενώ είχαμε κάνει κράτηση ζητωντας χώρο με σκιά 2 μήνες πριν τελικά μας έδωσαν 2 θέσεις που η μια δεν είχε καθόλου σκιά και η άλλη ελάχιστη για λίγες ωρες την ημέρα και αναγκαστήκαμε να αγοράσουμε σκιαστο. Γενικά στο κάμπινγκ δεν υπάρχει αρκετή σκιά από δέντρα αλλά το χειρότερο ήταν η αγένεια και του προσωπικού και των ιδιοκτητών σε διάφορα περιστατικά. Εχω πάει σε αρκετά καμπίνκ αλλά τόσο αντιεπαγγελματιες στον κλάδο του τουρισμού δεν έχω συναντήσει πουθενά.Μου έκλεψαν το μαγιό τις τουαλέτες και ένα ζευγάρι γυαλιά στο μπαρ.Δεν θα ξανά πήγαινα εκεί ούτε δωρεάν.

Ευχαριστούμε, flexiae

Ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση σας. Τα σχόλια σας είναι πάντα ευπρόσδεκτα ώστε να βελτιωνόμαστε. Δυστυχώς, για τη σκια το γνωρίζουμε και γι'αυτό το λόγο έχουμε φυτέψει ταχείας ανάπτυξης δέντρα ώστε να διορθώσουμε το συγκεκριμένο πρόβλημα στο άμεσο μέλλον. Βέβαια, πάντα πληροφορούμε τους κατασκηνωτές μας ότι η χρήση σκίαστρου είναι απαραίτητη αν θέλει να έχει κανείς ίσκιο όλη τη διάρκεια της ημέρας. Φέτος, λόγω COVID, ήταν μια ιδιαίτερη χρονιά με πολλές ευθύνες τόσο για τους ιδιοκτήτες όσο και για το προσωπικό. Τα μέτρα ασφαλείας που έπρεπε να τηρηθούν καθώς και το αίσθημα ευθύνης που νιώθαμε απέναντι στους κατασκηνωτές μας μπορεί να μας καθιστούσαν λίγο πιο αυστηρούς κάποιες φορές και σε ορισμένα περιστατικά. Τέλος, στο κάμπινγκ ο καθένας έχει ευθύνη για τα πράγματα του και δεν πρέπει να τα ξεχνάει, αλλά παρόλα αυτά τις περισσότερες των περιπτώσεων όταν κάποιος ξεχάσει κάποιο προσωπικό του αντικείμενο, βρίσκεται στα απωλεσθέντα στο χώρο του μπαρ ή στη ρεσεψιόν. Σας ευχόμαστε καλό χειμώνα.

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Πήγαμε στο συγκεκριμένο camping το οποίο το πετύχαμε χωρίς κόσμο και με τις παροχές να τις έχουμε απλόχερα. Έχει καθαρές, ντουζιέρες, τουαλέτες, έχει ψυγεία και πλυντήριο για όποιον θέλει. Γίνεται και ενοικίαση σκηνών ή τροχόσπιτων. Η πισίνα είναι σχετικά μεγάλη αλλά ρηχή, η θάλασσα είναι ακριβώς από κάτω η οποία είναι τέλεια. Ο καφές τους πολύ καλός και το φαγητό του εστιατορίου μέτριο και λίγο ακριβό. Κατά τα άλλα είναι σε καλή τοποθεσία με πολλές παροχές αλλά δεν ξέρω πως ανταποκρίνεται με πολύ κόσμο. Εμείς είμαστε με άλλα 10 άτομα σχεδόν και επειδή είναι μεγάλο ήταν σαν να είμαστε μόνοι μας. Αξίζει να το επισκεφθείτε το Γύθειο είναι 3λεπτα με το αμάξι. Έχει και 2 μάρκετ κοντά αυτό που είναι από έξω είναι φαρμακείο και όχι καλό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, S_D_Mel m