Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Vio.com
72 €
Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2022

Στα πολύ αρνητικά: μέσα στα δωμάτια δεν έχει σήμα το κινητό, δεν πιάνει το wi-fi, ούτε τα δεδομένα του κινητού. Επιπλέον ήταν χαλασμένη και η τηλεόραση. Μας την αντικατέστησαν βεβαία αλλά αφού χασαμε ένα απόγευμα ξεκούρασης με το να μπαινοβγαίνουν οι υπεύθυνοι, να προσπαθούν να την φιάξουν. Αφού είδαν ότι δεν γίνεται να φιαχτεί έφεραν άλλη τηλεόραση. Ειχαμε έρθει από μακριά, είμασταν κουρασμένοι και θέλαμε να κάνουμε ένα μπάνιο και να χαλαρώσουμε λίγο το απόγευμα. Αντί αυτού περιμέναμε πότε θα λυθεί το θέμα με την τηλεόραση. Ζητήσαμε να μας αλλάξουν δωμάτιο αλλά δεν το έκαναν.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, 254dimitrak
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2021

Πολύ καλό το δωμάτιο με πλήρη καθημερινή καθαριότητα. Άριστο πρωινό με καταπληκτικές χειροποίητες πίτες και γλυκά. Αυτή η μηλόπιτα.......
Ζεστή και πολύ εξυπηρετική η κα Ζέτα!
Ένας μανιάτικος μικρός παράδεισος!

Συμβουλή για το δωμάτιο: θέα στη θάλασσα
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, MariaS17016
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για παραθερισμο. 2 λεπτά από την παραλία του Μαυροβουνίου είναι ότι πρέπει για ξεκούραση και μπάνια. Ωραία δωμάτια, προσεγμένο ξενοδοχείο, πλούσιο και νόστιμο πρωινό. Ιδανικό για οικογένειες λόγω της απουσίας κόσμου και έλλειψης οχλαγωγιας. Όμορφη πισίνα. Το μόνο κακό ότι στο δωμάτιο μας (18) δεν είχε καθόλου σήμα και δεν έπιανε το wifi.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, kardakaris
Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2021

Το ξενοδοχείο βρίσκεται μπροστά στη θάλασσα, διαθέτει πισίνα, δικό του ιδιωτικό Parking και κήπο (υπέροχη αίσθηση να απολαμβάνεις το πρωινό σου κάτω από τα δέντρα με θέα τη θάλασσα και την πισίνα). Υπεροχο περίβαλλον και πολυ ρομαντικό. Το προσωπικό είναι απίστευτα ευγενικό και με επαγγελματική συμπεριφορά. Συγκεκριμένα, θα ήθελα να ευχαριστήσω την κυρία Ζέτα, η οποία μας υποδέχτηκε θερμά, έκανε τόσο όμορφη τη διαμονή μας και μας αναβάθμισε σε ένα superior room με sea view and garden view, καθώς και τον Βασίλη, αλλα και την κοπέλα που σερβίρει το φαγητό. Τόσο η κυρία Ζέτα όσο και ο Βασίλης μας έκαναν να νιώθουμε σαν το σπίτι μας. Επίσης, θα ήθελα να αναφέρω ότι δέχονται κατοικίδια, κάτι το οποίο μας χαροποιεί ιδιαίτερα. Υποδέχτηκαν και το σκυλάκι μας με φιλικότητα!! Το κέντρο του Γυθείου είναι μολις 8,9 λεπτά με το αυτοκίνητο. Ευχαριστούμε για όλα!! Σίγουρα θα ξανά έρθουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 488paraskevim
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Η κα Ζέτα ήταν πάρα πολύ φιλόξενη. !!!Το δωμάτιο που έκλεισα πληρούσε όλες τις απαιτήσεις μου. Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Ο περιβάλλοντας χώρος απίθανος. Το φαγητό στο εστιατόριο ήταν πάρα πολύ καλό με μεγάλες μερίδες και με πολλές επιλογές με τιμές σε πολύ λογικά πλαίσια. Η θάλασσα εξαρετική μπροστά στο συγκρότημα με ξαπλώστρες και ομπρέλες.Σιγουρα θα τα ξαναπούμε και του χρόνου. Ανεβάζετε πολύ το επίπεδο της περιοχής. Ευχαριστούμε πολύ για την άψογη φιλοξενία σας.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, S2940PM_