Oscar Hotel(Λαγανάς)
  • Δωρεάν στάθμευση
Cactus Hotel(Λαγανάς)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Natalie(Λαγανάς)
  • Παραλιακό
Hera Zakynthos Hotel(Λαγανάς)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Britannia Studios(Λαγανάς)
  • Πισίνα
Ilios Aparthotel(Λαγανάς)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
Atlantis Hotel(Λαγανάς)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
TripAdvisor
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2016

Επισκευτίκαμε το ξενοδοχείο τον Αύγουστο για 5 μέρες.Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από το δωμάτιο καθώς και από όλη την φιλοξενία που μας παρείχαν .Το δωμάτιο ήταν αρκετά μεγάλο μοντέρνο και πολύ καθαρό, καθώς οι καθαρίστριες ερχόντουσαν κάθε μέρα. Το πακέτο all inclusive ήταν φανταστικό.. Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο ενώ περιλάμβανε μεγάλη ποικιλία και στα 2 εστιατόρια. Υπήρχε μεγάλο εύρος επιλογών στο ποτό,στους χυμούς,στα αναψυκτικά καθώς και στα ζεστά ροφήματα.Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη από όλο το προσωπικό.Σίγουρα θα ξαναπάμε στο ξενοδοχείο αυτό !!!

Συμβουλή: το 113 έχει τη καλύτερη θέα
4  Ευχαριστούμε, Γιάννης Ν
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καλη η ζακυνθος χαλια ο λαγανας και μετριο υο ξενοδοχειο,το δωματιο μας μακρυα απο την ρεσεψιον,το φαγητο ηταν αρκετο αλλα μετριο λογικο ομως για την τιμη του!
Η αληθεια ειναι πως δεν εχω παραπονο,αλλα δεν θα ξαναπηγαινα!

Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Panageas T
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2016

Ταδιδέψαμε οικογενειακώς μέσα Σεπτεμβρίου 2016.Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο του Λαγανά και λόγω της περιοδου που τον επισκεφθήκαμε είχε σχετική ησυχία.Για Σεπτέμβριο όμως έπαιρνες μια καλή γεύση διακοπών καλοκαιριού με τους Άγγλους τουρίστες να κυριαρχούν.Οι εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου πολύ καλές,μας τακτοποίησαν σε χώρο με δύο δωμάτια και ήταν πολύ άνετα γιατί ήμασταν μόνο 3.Λιτή και μοντέρνα διακόσμηση με τα γήινα και γκρίζα χρώματα να κυριαρχούν.Τηλεόραση,ψυγείο,κουζινάκι,βραστήρας,πιστολάκι διευκόλυναν τη διαμονή.Ηταν καθαρό και περνούσαν κάθε μέρα για να το καθαρίσουν.Λευκά είδη και κλινοσκεπάσματα σε καλή κατάσταση.Δυστυχώς δεν είχα προβλέψει όμως οτι δεν θα υπάρχουν σαμπουανάκια και αφρολουτράκια παρά μόνο για τις 3 διανυκτερεύσεις μας είχαν αφήσει μόνο με 2 μικρά σαπουνάκια.Βέβαια μπορούμε να προμηθευτούμε ό,τι θέλουμε από τα γύρω σούπερ μάρκετ.Αν και ήταν γεμάτο είχε αρκετή ησυχία.Όμορφη εσωτερική αυλή με φοίνικες και στη μέση δεσπόζει μια πισίνα κατάλληλη και για μικρά παιδιά αφού το ύψος της ξεκινάει από τα 60 εκ και ξεπερνά για λίγο το 1 μέτρο.Υπάρχει λίγα μέτρα μακρύτερα και δεύτερη,πιο βαθιά πισίνα.Και οι δύο καθαρές και σε καλή κατάσταση γεμάτες φουσκωτά παιχνίδια και στρώματα και περιστοιχισμένες από ξαπλώστρες που φτάνουν για όλους.Η θάλασσα σε πολύ μικρή απόσταση,μέτρια παραλία.Φιλοξενηθήκαμε με πρόγραμμα all inclusie και έχω να καταθέσω τα καλύτερα σχόλια για το φαγητό.Μεγάλη ποικιλία από πολύ καλομαγειρεμένα φαγητά,τα οποία δεν λείπουν ποτέ από τους δίσκους.Ο χώρος εστίασης πολύ καλαίσθητος.Το προσωπικό πρόθυμο και πολύ ευγενικό.Ενδιάμεσα των κύριων γευμάτων σέρβιραν χωρίς στραβομουτσουνιάσματα,σνακ τύπου μπέργκερ,πίτσες,κλαμπ σάντουιτς,φρούτα,αναψυκτικά,μπύρες,κρασί,κοκτέηλ,όλα απεριόριστα και χωρίς να σε κάνουν να νιώθεις ζήτιάνος.Οργάνωναν μάλιστα παράλληλα με το δείπνο στο κυρίως κτήριο του ξενοδοχείου,σε έναν πολύ κοντινό χώρο που έμοιαζε με ταβερνάκι,θεματικές βραδιές φαγητού,τύπου κινέζικο,μπάρμπεκου,ιταλικό,μεξικάνικο επίσης απεριόριστα και χωρίς καμία επιπλέον χρέωση αρκεί να τους είχες ενημερώσει οτι ενδιαφέρεσαι να δειπνήσεις εκεί.Έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη,ενθουσιασμένη θα έλεγα,το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα ξαναπάω!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Glyka G
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2016

Περασαμε πολυ ωραια!!Η εξυπηρετηση αψογη,το δωματιο σουπερ, παρολο που ηταν τετρακλινο ηταν πολυ ανετο!Το all inclusive αφθονο ακομα και για δυσκολους οπως η μητερα μου!!!Ειχε και βραδιες με ασιατικο,μεξικανικο κα.Ολοι πολυ ευγενικοι και εξυπηρετικοι!!Μονο τα καλυτερα εχω να πω!!!Μπραβο τους!

2  Ευχαριστούμε, deana110
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2016

Μόλις γυρίσαμε από τις διακοπές μας και μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο!
Όλα ήταν τέλεια!
Είχαμε επιλέξει all inclusive και το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Φοβερή ποικιλία και τέλειο φαγητό! Μέχρι και chef είχε που έφτιαχνε μύδια αχνιστά/καραμελωμένα φρούτα και διάφορα άλλα!
Το ξενοδοχείο είναι στον πρώτο παράλληλο από τον κεντρικό δρόμο που έχει όλα τα clubs που γίνετε ο πανικός (η αλήθεια είναι ότι το φοβόμασταν γιατί είχαμε ακούσει πολλά άσχημα σχόλια για την περιοχή). Τελικά ισχύει αυτό που λένε μην πιστεύετε ότι ακούτε! Ήμασταν 2 οικογένειες και δεν είχαμε το παραμικρό πρόβλημα!
Κάθε βράδυ το ξενοδοχείο είχε διαφορετικά happenings, π.χ. είχε ελληνικη βραδια με χορευτές και σου μάθαιναν να χορεύεις, άλλο βράδυ είχε bingo night και άλλα πολλά!
Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό ευγενέστατοι. Τα δωμάτια πολύ μεγάλα και καθαρά! Η πισίνα είναι μικρή και ρηχή αλλά οτάν είσαι σ’ένα νησί σαν τη Ζάκυνθο είναι κρίμα να πας για μπάνιο στην πισίνα!

Η άποψη μου είναι ότι αξίζει να μείνεις στο ξενοδοχείο αύτο είτε ταξιδεύετε ως ζευγάρι η' οικογένεια ή παρέα! Ταιριάζει σε όλους.

Keep up the good work!!!

1  Ευχαριστούμε, Valentina K