Orbitz.com
StayForLong
FindHotel
CheapTickets
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2021

Εξαιρετικο!!! το προσωπικό ευγενστατο ..καθαρό δωμάτιο .η πισίνα μεγάλη κ καθαρή.τα κοκτέιλ τέλεια.εμεινα πέντε μέρες μαζί με τους φίλους μου κ ήμασταν πολύ ικανοποιημένοι.θα ξανά πάω σίγουρα στις επόμενες διακοπές μου !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Mairh_p123
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλύτερα μπορειτε να μείνετε στον δρόμο παρά εκεί μέσα .
Πανβρωμικα τα δωμάτια και το προσωπικό αγενεστατο.
Όταν είπαμε στη ρεσεψιόν ότι το πιστολάκι για τα μαλλιά βρωμάει καπνό οταν το ανάβεις ,και ότι τα σεντόνια έχουν πορτοκάλι λεκέδες όπως και τα μαξιλάρια μας είπε ότι μπορεί να έρθει την επομενη μέρα κοπέλα να το δει ,πράγμα που δεν έγινε ποτέ
Απλά απαράδεκτοι

Ευχαριστούμε, claudiakN1522GF
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Άμα σκέφτεστε να επισκεφτείτε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, μην το σκέφτεστε άλλο γιατί δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνετε αυτό στους εαυτούς σας . Μακράν το χειρότερο ξενοδοχείο στο οποίο έχω μείνει, μια εμπειρία που σχεδόν σε αηδιάζει και σε νευριάζει ήδη από την άφιξη σου στο ξενοδοχείο. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα πρέπει να ντρέπεται για την αδιαφορία που δείχνει προς τις ανάγκες των πελατών τους αλλά και για τα ψέματα με τα οποία σε ταϊζουν. Αρχικά, η ρεσεψιονίστ μας ,μας διαβεβαίωσε επανειλημμένα για την καθαριότητα που επικρατεί όπως και για το γεγονός της απολύμανσης λόγω του γνωστού ιού. Μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο διαπιστώσαμε πως όλα αυτά ήταν ψέμα, και παρακάτω θα απαριθμήσω και όλα τα "στραβά" του ξενοδοχείου .
1. Δεν υπάρχει δωρεάν wi-fi στα δωμάτια. 2. Βρώμικα σεντόνια, μαξιλαροθήκες και υποσέντονα.
3. Όταν μιλήσαμε για τα βρώμικα λευκά είδη στην ρεσεψιονίστ και ζητήσαμε την αλλαγή τους,μας είπε πως δεν μπορεί την συγκεκριμένη στιγμή να το κάνει και θα μας τα αλλάξει την επόμενη μέρα.
4. Στο δωμάτιο ,για το κάθε άτομο υπήρχε διαθέσιμη μόνο μια μεσαια πετσέτα για τον καθενα. Δεν δόθηκε μια μικρότερη για τα χέρια η για πατάκι του μπάνιου.
5. Το σεσουάρ έβγαλε καπνούς, και βρωμούσε.
6. Το απόγευμα που έκανα μπάνιο δεν υπήρχε ζεστό νερό στην πτέρυγα μου.
7. Το ψυγείο μύριζε άσχημα.
8. Στην τουαλέτα δεν υπήρχε καν σαπουνακι να πλύνουμε τα χέρια μας.
9. Στο πάτωμα βρήκαμε ένα πεταμένο πακέτο από τσίχλες από τους προηγούμενους επισκέπτες.
10. Η πισίνα ήταν βρώμικη και ανοργάνωτη.
Το μόνο και μόνο θετικό του ξενοδοχείου είναι η τοποθεσία του και τίποτα άλλο απολύτως. Το ξενοδοχείο δεν το προτείνω σε κανέναν .

Ευχαριστούμε, Sylvia K
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Πήγαμε σε αυτο το ξενοδοχείο ύστερα απο μια κράτηση που μας εκανε ένας γνωστός..οταν φτάσαμε η ρεσεψιονίστ μας υποδέχτηκε κρατώντας ενα τσιγάρο στα χερια στην κορυφή της σκάλας και τινάζοντας το επιδεικτικά κατω ..ενω ειμαςτε κουραςμενοι Μας ειπε οτι δε μπορούμε να πάμε στα δωματια αν δε πληρώσουμε πρωτα..οι γύρω χώροι φαίνονταν βρώμικοι με πεταμένα κουτάκια Μπύρας και διαφορα αλλα σκουπίδια ..πήγαμε στα δωματια ελπίζοντας σε ενα καλύτερο περιβαλον ..απογοήτευση πολυ φτωχά και έχοντας και εκει μια αίσθηση βρωμιας..πήγα αμέσως στο κρεβάτι που ενω ειχε καθαρά σεντόνια σηκώνοντας τα και κατω απο το υπόστρωμα που ηταν ενα απλό σεντόνι ηταν γεμάτο χώματα ...δυστηχως δε μπόρεσα να φύγω αμέσως ηταν ακατάλληλη η ωρα ..το μπάνιο και αυτο σου έδινε αίσθηση βρωμιας ..η νυχτα εκει ηταν απαίσια καθώς ηταν γεμάτο απο Νεαρούς τουρίστες που έκαναν χρήση ναρκωτικών ουσιών και αλκοόλ ,,,αλλα και μεςα απο το στρώμα πεταγόταν κατι σα σύρματα ..την αλλη μέρα πρωι πήγα να παρω πρωινο αλλη απαίσια εμπειρία με σέρβιραν με βρώμικα πιρούνια στο χώρο της πισίνας σε ενα βρώμικο μπαρ πανω στο τραπεζι χωρις να ειναι στρωμένο μεσα σε εναν μικρο αλουμινένιο δίσκο που ειχε αυγά τηγανητά δυο φέτες τοστ με μαρμελάδα και βούτυρο ολα μαζι μεςα σε αυτόν ..το προσωπικό ηταν Βουλγάρες μελαχρινές (ο νοών νοείτο ) ολοι με απαίσιους τρόπους ..τρομακτική εμπειρία προσοχή λοιπον..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, lianavg
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2016

Σε σχετικά τέλεια απόσταση με τα πόδια από την παραλία του Λαγανά (περίπου 10-15' ανάλογα με την ταχύτητα σας) και φυσικά το κέντρο της νυχτερινής ζωής το ξενοδοχείο έχει ιδανική τοποθεσία καθώς είναι και ήσυχο και σχετικά κοντά. Ατού η ύπαρξη βενζινάδικου και πολύκαλού/μεγάλου/φθηνού σούπερ μάρκετ ακριβώς δίπλα ή απέναντι του.
Ουσιαστικά είναι σύμπλεγμα μικρότερων μονάδων, καλή εικόνα περιβάλλοντος, μεγάλες πισίνες με νεροτσουλήθρες και μικρότερες, καλή εικόνα σερβιρίσματος πρωινού, σχετικά καθαρό.
Μοναδικό μειονέκτημα η κάποια φασαρία από ξεσαλωμένους τουρίστες αλλά τουλάχιστον στα δωμάτια μέσα υπάρχει καλή ηχομόνωση.
Προσωπικό αρκετά εξυπηρετικό αν και κουρασμένο από τους ιδιότροπους ξένους.
Καλή σχέση ποιότητας και τιμής

Συμβουλή για το δωμάτιο: διαλέξτε δωμάτια στο τελευταίο μπλοκ της ρεσεψιόν και κυρίως σε όροφο (όχι τα ισόγεια)...
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους