“Άλλο ένα αλβανικό μαγαζί που”
Κριτική για: Peri Heaven

Peri Heaven
Κουζίνες: Πορτογαλική
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Άλλο ένα αλβανικό μαγαζί που το παίζουν επιχειρηματίες με το να πουλάνε ψωμάκια Σελέκτ και πατάτα McCai Και αυτός ο χοντρός που το έχει Όχι για επιχειρηματίες δεν κάνει μόνο για να τον έχεις να μαζεύει Μίλα ιστορία μου πήγα με την οικογένεια μου να φάμε και μας έβγαλε Πατάτες κρύες Και χάμπουργκερ με μπιφτέκι από τα Lidl Γιατί Ερωτήσαμε το σερβιτόρο από που είναι το κρέας από που το αγοράζουνε Και μας είπε από τα Lidl απαίσιο μαγαζί ούτε για φυλακισμένους δεν κάνει

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, X1296YX_

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό..!!!!! Πεντανόστιμο φαγητό σε πολύ φιλικό περιβάλλον για μεσημέρι και βράδυ ...
Πολύ χαλαρωτικό ιδίως όταν εργάζεσαι σε πολυϊατρείο της περιοχής.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Ευάγγελος Ο
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο εστιατόριο βασίζει τα πιάτα του στο κοτοπουλο. Πολύ μικρές μερίδες με υπερβολικά ακριβή τιμή γι αυτό που προσφέρει. Σαν γεύση ειναι μέτρια τα πιάτα του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Mcstefan7
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2016

Μοναδική ποιότητα φαγητού.Οι άνθρωποι του Peri Heaven είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Είναι το δεύτερο καλοκαίρι μου σε ιατρείο του Λαγανά και δεν υπολείπεται σε τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, Ευάγγελος Ο
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019

Peri Heaven: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαγανάς, Ζάκυνθος

Peri Heaven: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.