“Το καλύτερο σουβλάκι”
Κριτική για: Grecos

Grecos
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε μια εβδομάδα στον Λαγανά, τις τρεις απο τις εφτά μερες φαγαμε στο grecos το προσωπικό πολυ ευγενικό και το φαγητό εξωτερικό επίσης προσφέρουν μεγάλη ποικιλία σε φρέσκα ψάρια

Ευχαριστούμε, Taulad Vasilika M

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστουμε πολυ για την φιλοξενία το απίστευτα νοστιμο φαγητό ενα απο τα κυλητερα εστιατορια του νησιού το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, O1746IE_
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν τέλεια!Πολυ καλό το φαγητό καθώς και η εξυπηρέτηση από το προσωπικό !!!!! Αυθεντικά ελληνικά πιάτα ενω ιδιαίτερα μας άρεσαν τα θαλασσινά όπως τα καλαμαράκια και το ψητό χταπόδι.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, V1611YG_
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο την υποδοχή φανηκε η ζεστασιά του προσωπικού μετά μας ήρθε κ το φαγητό κ μας ευχαρίστησε ακόμα περισσότερο .. Πολύ ωραίες ελληνικές γεύσεις ... το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!

Ευχαριστούμε, Sakis P
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο εστιατόριο σε πολι την Ζάκυνθο φρέσκο ψάρι και ποικιλία θαλασσινών για δύο ότι καλύτερο έχω φάει στο νησι

Ευχαριστούμε, Nikos P

Grecos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λαγανάς, Ζάκυνθος

Grecos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!