Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
My super first diving experience

Δεν θα μπορούσα να έχω ξεκινήσει την καταδυτική μου εμπειρία με καλύτερο τρόπο. Σε αυτό βοήθησαν... διαβάστε περισσότερα

elevidali
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Super experience

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020
athinat168
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατενθουσιασμένοι μείναμε και εγώ και ο φίλος μου. Ήταν η απόλυτη εμπειρία. Ο Μάνθος και η ομάδα του ήταν πολύ φιλικοί και φανταστικοί εκπαιδευτές. Απόλυτα ικανοποιημένοι από τις παροχές του συγκεκριμένου καταδυτικού κέντρου. Καθαριότητα, πολύ καλή κατάσταση του εξοπλισμού και πανέμορφη βόλτα με το σκάφος. Πολύ ωραία καταδυτικά σημεία. Ήταν όλα τέλεια.!

Ευχαριστούμε, athinat168
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν η πρώτη φορά που έκανα κατάδυση και σίγουρα ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω στο νησί. Λάτρεψα την κάθε στιγμή. Απόλυτη ασφάλεια και έξω και μεσα από το νερό. Τέλεια καθοδήγηση από τον εκπαιδευτή μας Μάνθο και την ομάδα του. Απίστευτα καταδυτικά σημεία και πλούσια ζωή στον βυθό. Σας ευχαριστώ για όλα!!!!

Ευχαριστούμε, mariannal893
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Τρομερή εμπειρία και για εμένα και για τις φίλες μου! Αν και ήταν η πρώτη μας φορά νιώσαμε απόλυτη ασφάλεια! Μαγευτήκαμε από το τέλειο βυθό της Σαντορίνης και τα φανταστικά σημεία που μας πήγε η ομάδα του Volcano Dive Center. Ο εκπαιδευτής μας και η ομάδα του ήταν πλήρως καταρτισμένοι και πολύ φιλικοί. Διασκεδάσαμε πάρα πολύ και το απολαύσαμε!!!!
Στα tops θεωρώ τη λήψη φωτογραφιών καθόλη τη διάρκεια της κατάδυσης και το pick up από το ξενοδοχείο μας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, _F1333GM
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα τη Σαντορίνη για πρώτη φορά και εκτός από την ομορφιά του νησιού, με εξέπληξε ο βυθός της διότι ως fan καταδύσεων δεν έχω ξαναζήσει μια τόσο μοναδική εμπειρία!!! Σε αυτό βοήθησε το volcano dive center και η ομάδα του!! Απόλυτη ασφάλεια, τρομεροί εκπαιδευτές που έκαναν την εμπειρία μας αξέχαστη!

Ευχαριστούμε, elenakroust
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό που έχω να πω είναι ότι ήταν μαγική εμπειρία!Όλα ήταν άκρως επαγγελματικά κ οργανωμένα!Ο Μάνθος κ η ομάδα του πληρούν όλες τις προδιαγραφές κ την ασφάλεια για να απολαύσεις μια από τις πιο σαγηνευτικές εμπειρίες!Ο εξοπλισμός άρτιος όπως και η καθοδήγηση για την ανεπανάληπτη κατάδυση!Μην το χάσετε για κανένα λόγο!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ginasV9423PX