“αρκετά καλο!”

The Souvlaki Stop
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017

Δοκίμασα το σουβλάκι μεσημέρι μετά από μπάνιο στην θάλασσα. Ήταν καλό πολύ γευστικό και χορταστικό. η τιμή του όπως συνήθως και τα υλικά που χρησιμοποιήθηκαν για το σουβλάκι πολύ καλά. Μου άρεσε αρκετά και το καλαμάκι χοιρινό που δοκίμασα!

Ευχαριστούμε, annoulasotou

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το souvlaki stop εχει πολύ καλη ποιότητα κρέατος και σε χαμηλη τιμή σε αντίθεση με τα υπόλοιπα σουβλατζίδικα στη Σαντορίνη.Ειναι οτι πρέπει για γρήγορο φαγητό , μονο που δεν εχει αρκετά τραπέζια αν θέλεις ν κάτσεις.

Ευχαριστούμε, dimouliz
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2017

ΠΟΛΥ ΑΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ.Ερωνευτικανε την προφορα μας επειδη ειμασταν απο βορεια ελλαδα.Δυσκολευτικαμε να δωσουμε παραγγελια.Μεχρι και τα παιδια μας κοροιδεψαν για το γραμμα λαμδα επειδη το τονιζουμε. Απαραδεκτοι.

Ευχαριστούμε, Cosmotruck
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2016

Πολυ νοστιμο σουβλάκι, ειναι σε ωραιο μερος, αν και μια σταλιά μαγαζακι η γευσεις του ειναι τεραστιες!

1  Ευχαριστούμε, Iliana P
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται προς το τέλος της παραλίας του Καμαρίου. Διαθέτει τραπεζάκια τα οποία είναι λίγο πρόχειρα στημένα. Το σουβλάκι του δεν μας ικανοποίησε. Η πίτα δεν ήταν χορταστική, οι πατάτες αναλατες, το τζατζίκι... δεν έμοιαζε με τζατζίκι μιας και είχε ελάχιστο σκόρδο κατά την γνώμη μου. Ήταν απλά άνοστο! Δεν μας ικανοποίησε!

Ευχαριστούμε, PanagiotisGR

The Souvlaki Stop: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη

The Souvlaki Stop: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!