“.....”

Souvlike
Περιγραφή: Σουβλάκι Καλαμάκι Τυλιχτό, Χοιρινό - Κοτόπουλο Σαλάτες Ορεκτικά
Περιγραφή: Σουβλάκι Καλαμάκι Τυλιχτό, Χοιρινό - Κοτόπουλο Σαλάτες Ορεκτικά
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε 2 φορες εφόσον δε βρίσκεις και καποιο παρόμοιο μαγαζί κοντά. Η πρώτη φορά πολύ καλός γύρος χοιρινό, κλασσικό σουβλάκι κοτόπουλο και καλές πατατες. Τη δεύτερη φορά δεν μας ενθουσίασε κάτι από τα δύο πρώτα που αγορασαμε . Δεδομένης της τιμής το μέγεθος της πίτας δεν είναι και πολύ ικανοποιητικο. Κάτι που με χάλασε είναι η απαράδεκτη τουαλέτα η οποία είναι μάλλον μέσα σε ένα σπίτι μιας και έχει και ντουζιέρα απο συνδεδεμένη, το τύλιγμα με τα χέρια της πίτας ( απαράδεκτο) και ότι η παραγγελία είναι έτοιμη πιο αργά και από το replay.

Ευχαριστούμε, moutas
Ο/η EirinaiosF, Διευθυντής του Souvlike, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Σεπτεμβρίου 2016
Μετάφραση Google

We really appreciate your review. Concerning the size of pita it is the normal one used in most of "souvlaki restaurants". Besided our prices are quite low, according to a research we did based on your comments. As long as the bathroom, the most important for us is to be clean for our customers. We will take your comments under consideration and try to make the best of them.

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα ζωα μου αργα παιδια. Εκατο ωρες να φαμε. Πολυ αργη εξυπηρέτηση και ο χωρος που καθισμαε στην αυλη λερωμενος παντπυ με χαρτια. Δεν είναι ωραιο να το δει καποιος αυτο ακι πολυ περισσοτερο να τρωει.

Ευχαριστούμε, Komhs M
Μετάφραση Google

Thanks for your review. We will take your comments under consideration and make our best to improve our service. Concerning the papers in the yard it is very strange to hear since we are very concerned with cleaning.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σουβλάκι κοτόπουλο και γεμιστό λουκάνικο; Βρίσκεται κε
ντρικά στο καμαρι και σε ωραίο σημείο,

Ευχαριστούμε, Panagiotis V
Ο/η EirinaiosF, Διευθυντής του Souvlike, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Ιουλίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2016

Τρομερό σουβλάκι.Αξίζει να πάτε να φάτε εκεί.Πολύ καλή εξυπηρέτηση και φιλικό περιβάλλον..Ξεχάσαμε τα γυαλιά μας και ο υπεύθυνος του μαγαζιού, ο Κος Γιώργος μας τα κράτησε.Μην ξεχασετε να δοκιμαστε και τα φελεφελ!!!!

Ευχαριστούμε, TsitsaL
Ο/η EirinaiosF, Διευθυντής του Souvlike, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα που προτείνεται το φαλάφελ το οποίο είναι νέα συνταγή μας μετά από εισήγηση πελατών μας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγε 14 00 το μεσημέρι και είπα ο άνθρωπος να φαω κατι οικονομικό. Έλα όμως που η μόνη επιλογή στο καμαρι ήταν αυτή. Ο γύρος ήταν μες το λίπος και αψητος, όπως τον πήρα τον πέταξα. Ελπίζω με την κριτική μου να γλύτωσω κάναν ταξιδιωτη μονο

Ευχαριστούμε, Konstantinos L
Ο/η EirinaiosF, Διευθυντής του Souvlike, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Στόχος μας είναι η υψηλή ποιότητα τόσο των προϊόντων όσο και της εξυπηρέτησης των πελατών μας. Θα χαιρόμασταν ιδιαίτερα αν μας επιστρέφατε την παραγγελία που δεν σας ικανοποίησε και σας την αντικαθιστούσαμε με μία άλλη επιλογή σας.

Souvlike: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη

Souvlike: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!