Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2017

Υπέροχο ξενοδοχείο, πολύ όμορφο και η πισίνα είναι όλα τα λεφτά. Το δωμάτιό μας κυριολεκτικά το λατρέψαμε!!! Δεν ήταν μόνο άνετο, καθαρό και όμορφο αλλά είχε τέτοια θέα στη θάλασσα που μας μάγεψε αμέσως. Οι στιγμές στη βεράντα ήταν από τις πιο ρομαντικές που έχουμε περάσει ποτέ. Για τις παροχές του (γυμναστήριο, κλειστή πισίνα, pool bar κ.α.) η τιμές του είναι ασυναγώνιστες. Το πρωινό ήταν υπερπλήρες με όλα τα καλά και το προσωπικό ήταν φιλικό και ευγενικό. Το καλύτερο είναι πως ενώ βρίσκεται μια ανάσα από το κέντρο του χωριού και την παραλία, η ησυχία είναι πραγματικά απολαυστική.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Marina Z
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2017

Το καλύτερο ξενοδοχείο ίσως στο νησί. Ιδανικό για οικογένεια αλλά και για ρομαντικές διακοπές. Στην αρχή το μέγεθός του και οι χώροι του σου προκαλούν δέος όμως γρήγορα αισθάνεσαι τη ζεστασιά μιας μοναδικής φιλοξενείας. Άψογο σε παροχές, καθαριότητα, πρωινό και πολύ φιλικό και ζεστό προσωπικό. Μεγάλη και καθαρή πισίνα με θέα που κόβει την ανάσα. Η θέση του προσφέρει καταπληκτική θέα από τα δωμάτια και τους κοινόχρηστους χώρους αλλά ταυτόχρονα και ησυχία. Τα δωμάτια προσεγμένα με υπέροχη διακόσμηση και πεντακάθαρα. Το προσωπικό πρόθυμο και χαμογελαστό. Η Μαρία σε κάνει να νοιώθεις ότι σε φιλοξενούν φίλοι και δε βλέπεις την ώρα να επιστρέψεις.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, IannisM2
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι η δευτερη φορα που ερχομαι στο epavlis με την οικογενεια μου. Η καθαριοτητα ειναι πρωτης κατηγοριας. Η πισινα επισης καθαρη και ιδανικη για τα παιδια. Το πρωινο ειναι υπερπληρης με πολλες επιλογες. Ευχαριστω για αλλη μια φορα τη Μαρια για την αψογη εξυπηρετηση

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, poulivag
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτερα ξενοδοχεία που εχω επισκεφθεί! Το ξενοδοχείο ηταν γεμάτο αλλα δεν υπήρχε καμια έλλειψη. Άψογη εξυπηρέτηση και καθοδήγηση ( πήγαμε πρώτη φορα στο νησί). Τα δωμάτιο αλλα και οι υπόλοιπο χώροι ηταν πεντακάθαροι. 5 λεπτά απο την παραλια σε τοποθεσία με υπέροχη θεα στη θαλασσα! Το πρωινο επίσης ηταν πολυ καλο με πολλές επιλογές! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, katerina m
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2013

Κατα την γνωμη μου ειναι ενα απο τα καλυτερα ξενοδοχεια που εχω επισκεφθει , ισως ειναι ενα
απο τα καλυτερα στην Μεσογειο.
Προσεγμενο και διακοσμημενο τοσο εσωτερικα οσο και εξωτερικα με φροντιδα και μερακι.
θαυμασια επιλογη για ξεκουραση κυριωσ για ζευγαρια.
Φιλικο και εξυπητερικο προσωπικο , προθυμη ιδιοκτητρια .
Σιγουρα καλη επιλογη , καλη εμπειρία.
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
Ευχαριστούμε, TATIANA B