162 €
Ελλάδα

10 αστέρια

Κριτική για: Mar 'n' Mar Crown Hotel and Suites
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 14 Αυγ 2023
Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη διαμονή και τις παροχές σας ! Όλα ήταν υπέροχα ! Ευχαριστούμε όμως ιδιαίτερα τη Κλαουντια με το υπέροχο χαμόγελο και τον επαγγελματισμό της στη ρεσεψιόν που μας βοήθησε να κάνουμε τις πιο μαγικες διακοπες που είχαμε ως τώρα !!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
283 €
    298 €
1.1 χλμ. από Mar 'n' Mar Crown Hotel and Suites
Καμάρι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2017

Ευχαριστούμε θερμά για τις αξέχαστες μέρες που περάσαμε στο υπέροχο ξενοδοχείο σας!!
Η χορηγία εκ μέρους σας των δωματίων για τα παιδιά και τους γονείς του συλλόγου μας, ήταν τεράστια βοήθεια για εμάς! .
Η εξαιρετική και φιλόξενη συμπεριφορά του προσωπικού σε συνδυασμό με το πανέμορφο περιβάλον έκαναν τη διαμονή μας αξέχαστη! Όλα ήταν υπέροχα!!!
Ευχαριστούμε από καρδιάς
Η Πρόεδρος του Συλλόγου ‘’η Πίστη’’
Αναστασία Σταματέα - Βαρδουλάκη

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, kwne2017
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μας στο Crown ήταν ΤΟΝ Αύγουστο του 2016....Μετά από ένα δύσκολο χειμώνα μας πρότειναν οι κουμπάροι μας το Crown για να χαλαρώσουμε. Το ξενοδοχειο ήταν άψογο και το προσωπικό ακόμη καλύτερο,τα δωματια ήταν πεντακάθαρα και το πρωινό υπέροχο.Όλο το προσωπικό πρόθυμο ,ευγενικό και εξυπηρετικο πράγμα που έκανε τη διαμονή μας πιο ευχάριστη .....Τα κοκτέιλ του pool bar ήταν από τα καλύτερα και η Βίκυ στη ρεσεψιόν ήταν πάντα ευχάριστη ,εξυπηρετική και μας έδινε χρήσιμες πληροφορίες για το νησί... Το προτείνουμε σε όλους για ξένοιαστες διακοπές....

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, friendpet
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά μοναδική εμπειρία. ....όλα ήταν υπέροχα. Τα δωμάτια και ο περιβάλλον χώρος ήταν ζεστός και φιλόξενος. ....Η βεράντα από το 226 είχε απίστευτη θέα προς τη θάλασσα. .....Η καθαριότητα γενικά σε όλους τους χώρους ήταν εξαιρετική, όσο για το προσωπικό δεν έχω λόγια να χαρακτηρίσω τη φιλοξενία τους, τη προθυμία τους να μας εκπληρωνουν κάθε μας επιθυμία και το πιο σημαντικό πάντα με το χαμόγελο .......Σας ευχαριστούμε για το υπέροχο καλοκαίρι που περάσαμε μαζί σας.!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, litsapanag
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο σε μοναδικό νησί. Προσφάτως ανακαινισμενο με μεγάλα δωμάτια, λειτουργικοτατος εξωτερικός χώρος με εξυπηρετικοτατο προσωπικό, ( Γιώργο είσαι ο καλύτερος barman που συναντήσαμε ποτέ και φτιάχνεις συναρπαστικά cocktails, εξυπηρετικος όσες φορές σου ζητήθηκε, πραγματικά μας έφτιαξες τις διακοπές, Βίκυ είσαι ένα ξενοδοχείο μόνη σου). Σας ευχαριστούμε από καρδιάς!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Sotiris B
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εχω μόνο καλά πράγματα να πω για το Crown. Περάσαμε δύο εβδομάδες χαλάρωσης και ξενιασιάς σε ενα υπέροχο δωμάτιο (101). Όλο το προσωπικό πάντα γελαστό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Η εξαιρετική και φιλόξενη συμπεριφορά του προσωπικού σε συνδυασμό με το ωραίο περιβάλον έκαναν τις διακοπές μας αξέχαστες.....
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους!!!!!!!♡♡♡

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016