“απλα τελειο...”

Prince Bar Restaurant
Καλό για: Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Ενας ζεστος χωρος με φιλοξενο κι εξυπηρετικο προσωπικο, και φοβερες γευσεις.... Σταθερη αξια τελικα στο χρονο, αυτο το μαγαζι. Το προτεινω ανεπιφυλακτα. Δοκιμαστε το ξαρονεφρι jack daniels και την σαλατα Quinoa.... τιμες πολυ προσιτες και πολυ ομορφη ατμοσφαιρα.. ακριβως στο κεντρο της παραλιας με θεα την αμμουδια και την θαλασσα.

Ευχαριστούμε, nadiamarylou

Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε ένα ωραίο γεύμα στο Prince στο Καμάρι. Φάγαμε μια ελληνική σαλάτα, μια πίτσα με κοτόπουλο (ωραία ζύμη) και στο τέλος μοιραστήκαμε ένα frozen yogurt. Ωραίος χώρος, μας εξυπηρέτησαν εξαιρετικά και τα πιάτα τους τα βρήκαμε προσεγμένα από θέμα εμφάνισης και υλικών.

Ευχαριστούμε, Zoe B
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν από τα τελευταία βράδια μας με το αγόρι μου στην Σαντορίνη και επειδή είχε καλό καιρό περπατήσαμε κατά μήκος της παραλίας του Καμαρίου. Το Prince Bar Restaurant μας άρεσε εξωτερικά και μπήκαμε μέσα για να δειπνήσουμε. Πήραμε τον κατάλογο και επειδή ήταν δύσκολο να διαλέξουμε, με την προτροπή του σερβιτόρου ξεκινήσαμε με την σαλάτα αβοκάντου με ρόκα, ροκφόρ, κουκουνάρια και σως βαλσάμικου. Ήταν πολύ γευστική και δροσερή. Στην συνέχεια, ήρθαν τα κυρίως πιάτα που επιλέξαμε, το ριζότο λαχανικών και οι ταλιατέλες πέστο. Ήταν πολύ περιποιημένα πιάτα, καλαίσθητα και υψηλής ποιότητας. Πολύ καλό εστιατόριο.

Ευχαριστούμε, Myrto K
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχναμε εστιατόριο όπου να εχει vegan φαγητο και μας σύστησαν το prince!
Νόστιμα πιάτα, καλη εξυπηρετηση!

Ευχαριστούμε, Constantinos M
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη μέρα μας στην Σαντορίνη και επιλέξαμε να την περάσουμε στο Καμάρι, στο οποίο μέναμε. Ξεκινήσαμε από το πρωί, κάναμε βόλτα και καθώς κατευθυνομασταν στην παραλία πήρε το μάτι μας το Prince και μας άρεσε πολύ. Έτσι το μεσημέρι συμφωνήσαμε να πάμε στο συγκεκριμένο εστιατόριο για φαγητό. Ο σερβιτόρος, πολύ ευγενικός μας εξυπηρέτησε υπέροχα και με το τραπέζι και με την παραγγελία μας και μάλιστα μας βοήθησε να επιλέξουμε το φαγητό και το κρασί μας. Πήραμε μία υπέροχη σαλάτα με κινόα στην μέση, πολύ γευστική. Από κυρίως, δοκίμασα τα ριγκατόνι με κοτόπουλο,μπρόκολο και εξαιρετική κρέμα τυριού από πάνω. Εκπληκτικό πιάτο. Το κρασί που επιλέξαμε ήταν το κόκκινο κρασί αμέθυστος και ήταν μία πολύ καλή επιλογή για να ταιριάξει με τις γεύσεις των πιάτων που είχαμε παραγγείλει. Μας άρεσε τόσο πολύ το γεύμα που κάναμε που θα το ξαναεπιλέξουμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Katerina A

Prince Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη

Prince Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!