8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Tripadvisor227 $
StayForLong
Travelocity
eDreams
Priceline
Snaptravel
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το πρωινό υπέροχο η εξυπηρέτηση άψογη το προσωπικό με το χαμόγελο στο στόμα έτοιμο να σε εξυπηρέτηση ότι και αν ζητήσεις τα δωμάτια πεντακάθαρα το μπαρ της πισίνας καταπληκτικό όπως και ο Μπαμπης πίσω από το μπαρ!!!Γενικα ένα παρά πολύ ωραίο ξενοδοχείο για οποίων λόγο και αν το επισκεφτείς!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, M556UF_
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φωτεινη Καραπιδακη= πανω απ ολα χαμογελο χαλαρωση ψυχης και πνευματος!!!
Φωτεινη μου το χαμογελο σου μπορει να κερδισει τους παντες κ τα παντα!!!! Εισαι αυτο που θελει ο αλλος να εχει διπλα του!!! Μαγικη υπεροχη γεματη χαρα!!!!
Τα μαγικα σου χερια με ταξιδεψαν!!!!
Συνεχισε να να αγαπας αυτο που κανεις..και να κανεις αυτο που αγαπας ...!!!!
Αξιζεις τα καλυτερα!!!!
Συνεχισε να χαμογελας!!!☺☺☺σου παει !!!

1  Ευχαριστούμε, Paola K
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο βρισκεται σε πολυ κεντρικο σημειο,κοντα σε ολα!ξεχωριζει το spa οπου και επισκεφτηκα!μια ωρα απολυτης ηρεμιας,περιποιησης και χαλαρωσης!να το επισκεφτειτε οπωσδηποτε!ομορφος χωρος και χαμογελαστο προσωπικο!

Ευχαριστούμε, mkirtsos
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο!Προσωπικά το επισκέφτηκα με το σύζυγο για το spa!!μοναδικός χώρος,ευγενέστατο προσωπικό,άριστη εξυπηρέτηση!!αξίζει να πάτε!η απόλυτη χαλάρωση!ευχαριστούμε Φωτεινή,Μιράντα και Χριστίνα!

Ευχαριστούμε, katerinadaf
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το σπα του ξενοδοχείου για να χαλαρώσουμε, εκεί μας ανέλαβε μια πολύ ευγενική κοπέλα, η Φωτεινή, η οποία μας εξήγησε τις θεραπείες και μας ξεναγησε στον χώρο του σπα το οποίο ήταν πολύ ωραίο και καθαρό. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα, αγόρασα εξαιρετικά καλές κρέμες!!

Ευχαριστούμε, vagelis88