Tripadvisor
Καμάρι
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το σπα του ξενοδοχείου για να χαλαρώσουμε, εκεί μας ανέλαβε μια πολύ ευγενική κοπέλα, η Φωτεινή, η οποία μας εξήγησε τις θεραπείες και μας ξεναγησε στον χώρο του σπα το οποίο ήταν πολύ ωραίο και καθαρό. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα, αγόρασα εξαιρετικά καλές κρέμες!!

Ευχαριστούμε, vagelis88
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι εξαιρετικό!!! Ήταν πανέμορφα, πεντακάθαρα, η πισίνες φανταστικές!!! Το σπα θεϊκό!!! Αν και λατρεύω την Σαντορίνη, διέθεσα μια ολόκληρη μέρα από τις διακοπές μου να απολαμβάνω τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου (κυρίως σπα και pool bar)! Θα ξαναπάω, ελπίζω σύντομα!!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Anna D
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αγαπημένος προορρισμός!!αγαπημένο ξενοδοχειο!!Καθαρά δωμάτια,το δικό μας ηταν το 256!!μεγάλο δωμάτιο,πολύ καλη διακόσμηση!!ευγενικό προσωπικό και πολύ καλό spa!!!συστήνω ανεπιφύλακτα τη Φωτεινή του spa!!μαγικά χέρια!!!

Ευχαριστούμε, Stella V
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα δωμάτια φοβερή πισίνα, αυτό που ξεχωρίζει είναι η υπηρεσία spa εκεί καταλαβαίνεις διακοπές! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!κοντά στην παραλία σε εστιατόρια σε μαγαζιά με ρούχα και κάθε είδους αναμνηστικά!!

1  Ευχαριστούμε, steve d
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016

Τέλειο ξενοδοχείο!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Πολύ καθαρό με πολύ όμορφους χώρους. Άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Πολύ πλούσιο πρωινό!!!!!! Η τοποθεσία είναι εξαιρετική για την παραλία, μπαρ, εστιατόρια και τη στάση λεωφορείου για τα Φηρά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Komninos C