Tripadvisor
Καμάρι
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αγαπημένος προορρισμός!!αγαπημένο ξενοδοχειο!!Καθαρά δωμάτια,το δικό μας ηταν το 256!!μεγάλο δωμάτιο,πολύ καλη διακόσμηση!!ευγενικό προσωπικό και πολύ καλό spa!!!συστήνω ανεπιφύλακτα τη Φωτεινή του spa!!μαγικά χέρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Stella V
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα δωμάτια φοβερή πισίνα, αυτό που ξεχωρίζει είναι η υπηρεσία spa εκεί καταλαβαίνεις διακοπές! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!κοντά στην παραλία σε εστιατόρια σε μαγαζιά με ρούχα και κάθε είδους αναμνηστικά!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, steve d
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016

Τέλειο ξενοδοχείο!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Πολύ καθαρό με πολύ όμορφους χώρους. Άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Πολύ πλούσιο πρωινό!!!!!! Η τοποθεσία είναι εξαιρετική για την παραλία, μπαρ, εστιατόρια και τη στάση λεωφορείου για τα Φηρά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Komninos C
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα,όλα ηταν υπέροχα!Άψογη εξυπηρετηση απο το προσωπικο,ηταν ολοι τους ευγενικοι προθυμοι καλοσυνατοι.Οι χώροι του ξενοδοχειου φοβεροι και το πιο συμαντικο "πεντακαθαροι" Αγαπημένος μας προορισμος η Σαντορίνη,ακόμα πιο αγαπημένος μετά την διαμονή μας στο Cavo Bianco.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
2  Ευχαριστούμε, Areti A
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2015

Η Εμπειρια μας στο cavo bianco ηταν τον Ιούνιο του 15.Μετα απο έναν δυσκολο χειμώνα στον Καναδά θελαμε για τριτη συνεχη χρονια να κανουμε διακοπες στην Ελλάδα.
Αυτη την φορα επιλέξαμε το cavo bianco που μας το πρότειναν οι κουμπάροι μας.Μείναμε 6 μέρες κ περάσαμε θαυμάσια.Το ξενοδοχείο ήταν άψογο και το προσωπικό ακόμα καλύτερο.Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και το πρωινό υπέροχο.Όλα τα παιδιά που εργάζονταν εκεί πρόθυμα,ευγενικά κ εξυπηρετικά πράγμα που έκανε τη διαμονή μας πιο ευχάριστη.
Οι χώροι κ η διακόσμηση ήταν μοναδικοί.Τα cocktails του pool bar ηταν απο τα καλύτερα-ευχαριστούμε Dimitris!-που έχουμε πιει κ η Giota απο τη reception ήταν πάντα ευχάριστη κ εξυπηρετικη.
Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα κ του χρόνου θα είμαστε κ πάλι εκεί!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
5  Ευχαριστούμε, vickycost