“Φαγητό”
Κριτική για: mama meze

mama meze
Περιγραφή: Μεσογειακές γεύσεις βασισμένες στην Ελληνική Κουζίνα. Απολαύστε τα μεζεδάκια και τα φαγητά μας στον χώρο μας, πακέτο ή Delivery.
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Γευστικό φαγητό , με μεγάλες μερίδες , ευγενέστερο προσωπικό , καθαρός χώρος και προσιτές τιμές ...
10 αστέρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, E2683DMalexm
Ο/η mama meze, Agency / Consultant του mama meze, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021

Πολυ ομορφο μαγαζί με μαγειρευτα φαγητα και κρεατικα. Προσιτές τιμες και φιλικό προσωπικό. Αξίζει να το επισκεφτείτε

Ευχαριστούμε, fotinim802
Ο/η mama meze, Agency / Consultant του mama meze, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2021

ευχαριστούμε πολύ

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Είδα το εστιατόριο και απο την αρχή κάτι με τράβηξε. Με το που φτάνω στην είσοδο, οι σερβιτόροι ήρθαν να με εξυπηρετήσουν. Έφαγα κλέφτικο που πρότειναν και μερικά ορεκτικά. Δεν έχω φάει πιο ωραίο γεύμα στην Σαντορίνη. Ήταν λες και έτρωγα σπίτι φαγητό. Οι τιμές ήταν πραγματικά κάλες σχεδόν σαν να μην ήμουν στην Σαντορίνη. Το συνιστώ σε όλους σας.

1  Ευχαριστούμε, _L416RD
Ο/η mama meze, Owner του mama meze, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2021

ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα και εφαγα και μπορω να πω τα καλυτερα. Μου εκανε εντυπωση το γρηγορο service ωραιο ζεστο φαγητο και οικογενειακο περιβαλλον

1  Ευχαριστούμε, P9219JS_

ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση, πολύ φιλικό περιβάλλον με πολύ καλά πιάτα και σε πολύ προσιτές τιμές...Μαγαζι με πολύ καλό στήσιμο και καλές προδιαγραφές!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Aimilios11

ευχαριστουμε πολύ!

mama meze: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη

mama meze: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!