“Όλα υπέροχα”

Summertime Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Περνούσα και με τράβηξαν τα θαλασσινά και η σχάρα με κάρβουνο . Το φαγητό και την σέρβις φανταστικό . Το συνιστώ το μαγαζί ανεπιφύλακτα .

Ευχαριστούμε, pettasdimitris4

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλό φαγητό τελευταία μέρα διακοπών. Μασ ..θέα θάλασσα ζωντανή μουσική φρέσκα ψάρια με λαχανικά και αστακομακαρονάδα για 2.

Ευχαριστούμε, Stellina2326
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020

Το προσωπικο εξαιρετικό, το φαγητο νοστιμοτατο και φρέσκο, τιμες πολυ χαμηλές. Δοκιμαστε την ποικιλια θαλασσινων!

Ευχαριστούμε, _W3619QP
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο και μείναμε εξαιρετικά ικανοποιημένοι.
Το προσωπικό φιλικό και ευγενικοτατο.
Η εξυπηρέτηση τέλεια και σε ταχύτητα αλλά και σε ευγένεια.
Το μενού πλήρες και πολυ καλό, εμείς επιλέξαμε θαλασσινά και μείναμε πολυ ικανοποιημένοι.
Όλα ήταν εξαιρετικά.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Nikosssss
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019

Πήγαμε βραδάκι για φαγητό μετά το μπάνιο και φάγαμε πεντανόστιμα θαλασσινά και φρέσκες πατάτες.Ψάρια και καλαμάρια σε χορταστικές ποσότητες και όλα σε πολύ καλές τιμές! Με το ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο προσωπικό νιώσαμε σαν στο σπίτι μας. Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, σίγουρα θα ξαναπάμε όταν επισκεφθούμε ξανά τη Σαντορίνη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, evidim1107
Ο/η F3487IMgeorgep, Γενικός Διευθυντής του Summertime Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ.

Summertime Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φηρά, Σαντορίνη

Καμάρι, Σαντορίνη

Summertime Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.