“ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ SUMMER TIME ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ”
Κριτική για: Summertime Restaurant

Summertime Restaurant
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2018

πριν απο μια εβδομαδα με φιλους ηρθαμε στην Σαντορινη και στο ΚΑΜΑΡΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ με υπεροχη θεα θαυμασιο φαγητο με πολυ καλες τιμες και με προσωπικο γελαστο και πολυ εξυπηρετικο το συνιστω χωρισ αμφιβολια μπραβο συνεχιστε ετσι

Ευχαριστούμε, VasilhsK11

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν είσαι διακοπές υπάρχει χρόνος για χαλαρή βόλτα στη παραλία...περπατώντας μου έκανε εντύπωση η ευγένεια και η αμεσότητα του Γιώργου...ότι μας πρότεινε ήταν καταπληκτικό. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Fishart68
Ο/η George P, General Manager του Summertime Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστω πολυ.μακαρι να ξαναρθετε..

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλό φαγητό κ ωραίο σέρβις.τελεια θέα κ καλή ατμόσφαιρα. Αυτος με τα γιαλακια στην πόρτα απίστευτος...μας έπεισε κ μας έβαλε

Ευχαριστούμε, iraklis m
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο μέτριο κ πολυ ακριβό... Δε θα το ξαναπροτιμουσαμε με τη παρεα μου σε ωραιο σημειο παολαυτα

2  Ευχαριστούμε, evelina970
Ο/η George P, General Manager του Summertime Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Αυγούστου 2017

Δυστυχώς το Review ειναι ψευτικο.ουτε φωτογραφια εχεται απο το φαγητοσασ ουτε μασ δίνετε αναλογικά το τι φαγατε.υπαρχουν δυπλανα μαγαζια μπορείτε να τα επισκεφτείτε. Ελεύθερη αγορα.ευχαριστουμε.

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2016

Εφαγα στο εστιατοριο με φιλους αλλα και με την κοπελα μου και ητανε ολα υπεροχα.Πολυ καλο σερβις πολυ καλα πιατα και κρεατικα αλλα και τα ψαρια οπως και οι σαλατες και τα επιδορπια μας.Επισης το λευκο κρασι που δοκιμασαμε ητανε πολυ καλο και γενικα οι τιμες του για να κλεισω ητανε πολυ καλες και προσιτες σε ολους.

Ευχαριστούμε, panospapavasiliou

Summertime Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καμάρι, Σαντορίνη

Summertime Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!