Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com268 $
Hotels.com268 $
Priceline265 $
Travelocity268 $
eDreams265 $
Orbitz.com268 $
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εγώ με το αγόρι μου επιλέξαμε το δικό σας ξενοδοχείο και μείναμε υπέρ ευχαριστημενοι,καθαρά μεγάλα δωμάτια,πλούσιο πρωινό,εξαιρετικό προσωπικό και κυρίως ο Νίκος στη reception με τις προτάσεις του μας έκανε να περάσουμε υπέροχα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Litsa M
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Με μια φράση " ο επαγγελματισμός στο μεγαλείο του". Χίλια μπράβο και χίλια ευχαριστώ σε όλους σας!!!!! Κάνατε τη διαμονή μας ξεχωριστή, κάνατε εμάς ξεχωριστούς!!! Το δωμάτιο υπέροχο, το service αψογο❤️, το πρωινό προσεγμένο , η πισίνα όμορφη. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!!!!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, 773giorgosl
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχείο στο Καμάρι.
Έξω από το κέντρο σε ήσυχο περιβάλλον. Ένα μίνι ξενοδοχείο για ηρεμία και χαλάρωση.
Μεγάλα ευρύχωρα δωμάτια στο ύφος του νησιού στην εξωτερική εμφάνιση και μοδάτα εσωτερικά.
Αν δεν θέλετε να μείνετε στην περιοχή της καλντέρας η δεν θέλετε να πληρώσετε το αντίτιμο της καλντέρας είναι από τις καλύτερες επιλογές του νησιού
Η Σχέση τιμής ποιότητας εμφάνισης είναι εξαιρετική
Το προσωπικό του ξενοδοχείου, ήταν πολύ φιλικό και έτοιμο να μας βοηθήσει να περάσουμε καλά στο νησί,
Το κατάλυμα ήταν πολύ καθαρό και τακτοποιημένο σε όλους του τους χώρους, μπάνιο, βεράντα, πισίνα ιδιωτική, πισίνα κεντρική.
Το πρωινό είναι κατά προτίμηση σας και προσφέρεται στο δωμάτιο την ώρα που το έχετε ζητήσει, παρά πολλές επιλογές και ποιοτικό.
Το ξενοδοχείο είναι σε καλή θέση γενικά, κοντά στην θάλασσα και μπορείτε να επισκεφθείτε όλο το νησί σε απόσταση μισής ώρας με αυτοκίνητο ή μηχανή.
Ο τίτλος του ξενοδοχείου δικαιολογείται: " Casa Vitae Suites "

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, GiannisM_13