“Ευχάριστη βραδιά”
Κριτική για: Αντάμωμα

Αντάμωμα
Καλό για: Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις

Ωραία διαμορφωμένος χώρος ,εξαιρετικά ορεκτικά ελληνικές γεύσεις ιδιαίτερα πιάτα η λαδενια Κιμώλου και η ντοματοσαλατα με βινεγκρετ πανσετας

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
2  Ευχαριστούμε, _L3323HH

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μην περιμένετε καμία ψαγμένη κριτική από μένα .πολυ απλα γιατί δεν είμαι ψαγμένος ! Εχουμε γευματίσει ξανα στο παρελθόν με κάθε επισημότητα ,και ήταν όλα μια χαρά .σήμερα ,4/3/2021 Τσικνοπέμπτη ,είχα την φαεινή ιδέα να παω εκεί αποκλειστικά για σουβλάκια(take away ) ! Γούσταρα μετά από πολυ καιρό να φάω μόνο σουβλάκια .και δεν έπεσα έξω .τα Σερρας φημίζονται για τα σουβλάκια ,όμως όλα τα μαγαζιά έχουν ρίξει κατα πολύ την ποιότητα .τους λόγους ας τους ψάξουν οι ίδιοι ,αυτοί χάνουν πελάτες .στο αντάμωμα λοιπόν ,επιτέλους βρήκα ωραιο χειροποίητο σουβλάκι .και βασικα ήταν αυτό που λέμε ......ΝΟΣΤΙΜΟ ! Θα έλεγα πως το απήλαυσα .....αλλα θα το πω χωριάτικα ........το ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ! Μπράβο ρε μάγκες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, fotakiss
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις καλύτερα επιλογές για φαγητό στην πόλη με ιδιαίτερες γεύσεις. Γνώση και μεράκι δίνουν το καλύτερο αποτέλεσμα. Το χταποδάκι λουκούμι, οι γαρίδες εξαιρετικές... και ο,τι έχουμε δοκιμάσει μας έχει ικανοποιήσει πάντα με το παραπάνω! Κάτι που έχω ξεχωρίσει τελευταία είναι το μπέργκερ τους, αξίζει να το δοκιμάσετε.

Ευχαριστούμε, anastasiabloom
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτομαστε κάθε χρόνο κατά τη διαμονη μας στις Σέρρες...στο τέλος των διακοπων μας...Όπως πάντα όλα τέλεια και δοκιμάσαμε αρκετά από τα καινούρια πιάτα του που μας τα πρότεινε η υπευθυνη κρατήσεων και βέβαια την εμπιστευτηκαμε όπως πάντα με κλειστά μάτια. Overall η καλύτερη μοντέρνα κουζίνα στην βόρεια Ελλάδα σε πολυ value for money τιμές!!!

Ευχαριστούμε, Χριστινα Π
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Excellent shop with kind employees.
Delicious dishes with wonderful flavors! Lots of wines and impeccable service! We will definitely visit you again!

Εξαιρετικό μαγαζί με ευγενικούς υπαλλήλους.Νόστιμα πιάτα με υπέροχες γεύσεις! Πολλά κρασιά και άψογη εξυπηρέτηση!! Ήταν όλα υπέροχα πραγματικά!! Σίγουρα θα σας επισκεφτούμε ξανά!!

Ευχαριστούμε, veta358

Αντάμωμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σέρρες, Περιοχή Σερρών

Αντάμωμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!