Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 02/10/21
Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία διαμονής!Η θέα σου κόβει την ανάσα. Η εξυπηρέτηση είναι άριστη και η τιμές προσιτές. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος από τη διαμονή μου και σίγουρα θα το προτείνω σε γνωστούς και φίλους!Στα θετικά και η πανέμορφη πισίνα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Μ
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το ξενοδοχείο πρώτη φορά πριν μερικά χρόνια και από τότε πηγαίνουμε μαζί με το παιδί κάθε χρόνο! Η τοποθεσία είναι μαγευτική με καταπληκτική θέα στη λίμνη Κερκίνη και στο βουνό Μπέλες τόσο από τα δωμάτια όσο από το υπέροχο καφέ-εστιατοριο στα οποία απολαμβάνεις να χαλαρώνεις κάτω από τα δέντρα με ένα καλό βιβλίο και καφέ σε ένα πολύ όμορφα διακοσμημένο περιβάλλον. Ολόκληρο το σκηνικό θυμίζει παραμύθι. Το προσωπικό εξυπηρετικο, ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Πεντακάθαρα και άνετα δωμάτια με μεγάλα μπαλκόνια και σε περίπτωση που δεν θέλεις να μετακινηθεις αλλού πολλές και καλές επιλογές για φαγητο στο εστιατόριο του ξενοδοχείου. Επίσης, έχει 2 ολοκαίνουριες και πολύ προσεγμένες πισίνες (μικρή και μεγάλη) οπότε πραγματικά κατά την επίσκεψη σου- ειδικά όταν είσαι με το παιδί- δεν σου λείπει τίποτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitra M
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη θέα. Τα δωμάτια καθαρά και το προσωπικό εξυπηρετικό. Επίσης μας βοήθησαν κ σε ότι αφορά τις ερωτήσεις για την περιοχή κ μας έκλεισαν δραστηριότητες (βόλτα με βάρκα κ ιπασσια). Κοντινή απόσταση από Θεσσαλονίκη, θα το επισκεφθούμε ξανά μαλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, georgey2019
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Καλή θέα αλλά το φαγητό απεσιο δεν τρωγεται !! ΠΑΝΑΚΡΙΒΕς τιμές στο εστιατόριο !! Δεν το συνηστω να καθίσετε για φαγητό εκεί απαράδεκτοι !! Λυπαμε πολύ ας γίνουν λίγο επαγγελματίες ούτε σε σκυλιά δεν σερβίρουν τέτοιο φαγητό

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 853alls
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2020

Πήγαμε με την οικογένεια μας το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας. Το δωμάτιο ωραίο και καθαρό. Το εστιατόριο εξαιρετικό, το πρωινό καλό και το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Σαν τοποθεσία βολεύει πολύ αν έχετε σκοπό να κάνετε τον γύρο της Κερκίνης. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, greekfamilytravel