Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016

Βρεθήκαμε παραμονές Χριστουγέννων στό αναφερόμενο ξενοδοχείο,συγκεκριμένα μείναμε γιά πέντε βράδυα σέ ένα μεγάλο,άνετο καί πολύ καθαρό δωμάτιο με θέα το παρακείμενο πάρκο.Εξαιρετική ηχομόνωση(πράγμα δυσεύρετο),προσωπικό με υψηλού επιπέδου επαγγελματισμό καί πραγματική ευγένεια,το Roof Garden μέ τήν θέα στόν Λόφο τού Κουλά εντυπωσιακό,όπως καί η κουζίνα τής Παραμονής των Χριστουγέννων.
Ο Μέτρ καταρτισμένος στά εξαιρετικά τοπικά κρασιά ,με δικά του εντυπωσιακής έμπνευσης πιάτα,συμπλήρωσαν κατά τον καλύτερο τρόπο τήν διαμονή μας.Η σχέση τιμής παρεχομένων υπηρεσιών απόλυτα σωστή.Εμείς θα το προτιμήσουμε χωρίς δεύτερη σκέψη καί στήν επόμενη επίσκεψή μας.Τό μοναδικό σημείο πού ίσως μπορούμε να προτείνουμε κάποια βελτίωση είναι το πρωινό του,το οποίο χρεώνεται εξτρά 8 euro κατ άτομο,καλύπτει οριακά τίς απαιτήσεις ενός μπουφέ,σερβίρει μόνον γαλλικό καφέ(οι άλλοι χρεώνονται εξτρά +),δυστυχώς τίς δύο ημέρες πού το δοκιμάσαμε,αρκετά από τά προσφερόμενα είχαν τελειώσει χωρίς να αντικατασταθούν αντίστοιχα ,σίγουρα η όποια πινελιά γιά βελτίωση στό κατά τά άλλα εξαιρετικό ξενοδοχείο,πρέπει να γίνει σέ αυτό το κομμάτι.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, LEONIDAS M
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με απίστευτες ανέσεις,έμεινα ενα βράδυ και πραγματικά το ευχαριστήθηκα με τους φίλους μου!!!Το μόνο αρνητικό ηταν που δεν ειχε παντόφλες αλλα δε τους κατηγορώ διότι μείναμε μόνο ένα βράδυ!!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Teo P
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ξενοδοχείο με άνετα δωμάτια και καλό πρωινό, είναι το καλύτερο ξενοδοχείο για κάποιον που θα βρεθεί στην πόλη για επαγγελματικούς λόγους. Επίσης διαθέτει ένα εξαιρετικό ρεστοραντ στην ταράτσα που είναι ιδανικό για δείπνα και εκδηλώσεις! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Kofidis A
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό και όμορφο ξενοδοχείο που παρέχει όλες τις ανέσεις για κάθε δραστηριότητα. Επαγγελματικές συναντήσεις με πολυ καλή οργάνωση και διαμονή με άψογες υπηρεσίες. Εξαιρετικό roof garden με μενού και εξυπηρέτηση πολυ καλού επιπέδου. Το προσωπικό ειναι πολυ ευγενικό και διαθέσιμο κάθε στιγμή. Σημείο επιλογής για την πόλη.

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, MyjourneyG
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2016

Η παραμονή μου στο ξενοδοχείο θα έλεγα ότι ήτανε άκρως απογοητευτική.
Έκανα κράτηση για 1 βραδιά αναγκαστικά σε σουίτα επειδή δεν υπήρχε διαθέσιμο απλό δωμάτιο, αυτό που θα ήθελα να τονίσω είναι ότι η διαφορά μιας σουίτας με ένα απλό δωμάτιο δεν είναι μόνο τα τετραγωνικά μέτρα. Η μοκέτα του δωματίου θα έπρεπε να αλλαχθεί εδώ και χρόνια όπως και ο καναπές ο οποίος είναι γεμάτος λεκέδες.
Τα είδη προσωπικής φροντίδας που παρέχονται σε δωμάτιο για 2 άτομα δεν πρέπει να περιορίζονται σε ένα σαπούνι και σε ένα μικρό σαμπουάν.
Επίσης θέλω να σταθώ στην τηλεόραση η οποία είναι 20ιντζών κει σε απόσταση 4-5 μέτρων από το κρεβάτι με δυσκολία μπορείς να διαβάσεις τους υπότιτλους, μια λεπτομέρεια είναι αλλά αυτό κάνει και την διαφορά.
Σίγουρα δεν θα επισκεφθώ το ξενοδοχείο αυτό στο μέλλον

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Savvasskg