“Απαίσια εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Aγιά Σοφιά

Aγιά Σοφιά
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2021

Το φαγητό πολύ νόστιμο και οικονομικό, το προσωπικό αγενέστατο και ανεπαρκέστατο. Απαντήσεις με ειρωνία και έπρεπε να ζητήσουμε 5 φορές να μας αλλάξουν τραπέζι, ενώ βρεχόμασταν (είχαμε κάνει και κράτηση)

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Maria_oikonomou733

Η κριτική γράφτηκε 14 Απριλίου 2021

Μετά την σημερινή μέρα αποφάσισα να αξιολογήσω το μαγαζί.
Η λέξη που το χαρακτηρίζει είναι τραγικό.
Πολύ κακή εξυπηρέτηση.
Κακό ντελιβερι από άποψη χρόνου.
Πολύ ακριβό.
Τα φαγητά μέτρια σε γεύση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, _T5618HP
Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2020

Αυτή ήταν η επακριβής απάντηση της κοπέλας που μας έπαιρνε παραγγελία την ώρα που της ζητήσαμε ένα πιάτο σουβλάκια μαζί με όλα τα υπόλοιπα που ήδη είχαμε παραγγείλει, προφανώς ακατάλληλη για την δουλειά αυτή , Κοινώς πολύ κακό σέρβις. Οριακά μέτριο αν όχι αδιάφορο φαγητό , και κακό περιβάλλον εστίασης με τραπέζια στημένα επάνω στον περιφερικο δρόμο και μικρή αίθουσα εστίασης αποπνικτική απο τον καπνό .
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΚΟ !

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, fey_love_eating
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί με εξαιρετικά κρέατα. δοκιμάστε οπωσδήποτε τα μπριζολακια τους και την χοιρινή τηγανιά μέσα στο ψωμί φανταστικά και τα δύο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Nick P
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά δεν μπορώ να πω πως δεν ήταν νόστιμα... Αλλά ρε παιδιά το προσωπικό είναι πάρα πολύ αγενής έρχεται μας λέει να τα μασω? Λες και θα μαζέψει τίποτα ελιές να σας φέρω γλυκό μας λέει ναι λεμε λες και δεν της το είπαμε μας ξέχασαν...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Cosmopolitan827443

Aγιά Σοφιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σέρρες, Περιοχή Σερρών

Aγιά Σοφιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!