Ανοικτά σήμερα: 5:45 μ.μ. - 12:00 π.μ.
Αποθήκευση

Sta T
Καρπενήσι, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη φορά που πάμε με παρέα. Τα παιδιά σε βάζουν στο κλίμα και είναι πολύ φιλικοί. Πολύ όμορφα διαμορφωμένα τα δωμάτια. Πήγαμε στο Dexter όπου μας άρεσε πάρα πολύ και πρόσφατα πήγαμε στο Freddy Krueger όπου είχε και ηθοποιό μέσα. Ηταν απίστευτο, περάσαμε τέλεια. Βγάλαμε το γρίφο και ήταν από τα πιο ωραία δωμάτια μέχρι τώρα. Πολύ γέλιο πολύ αδρεναλίνη. Είναι κάτι που επιβάλλεται να πάει κάθε Σερραιος κάθε ηλικίας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, lefterisi2015
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία δουλειά από παιδιά που φαίνεται να αγαπάν αυτόν τον τρόπο διασκέδασης. Ωραία δωμάτια με έξυπνους γρίφους. Το dexter είναι το δωμάτιο που μας άρεσε περισσότερο σαν ομάδα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Klenia K
Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια στην ομάδα του True detective. Φοβερή υποδοχή σε έναν άρτιο χώρο. Σε κεντρικό σημείο των Σερρών με πολύ καλή οργάνωση. Το δωμάτιο αν και δύσκολο ήταν μια μοναδική εμπειρία για την οικογένεια μου. Μην παραλείψετε αυτή την εναλλακτική διασκέδαση στην πόλη. Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες...

Ευχαριστούμε, Sta T
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε με τα παιδιά μας και περλασαμε πολύ ωραία !
Ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν παρόμοιο χώρο ,
οπότε για μένα η έκπληξη ήταν μεγαλύτερη .

Πάντως άξιζε τον χρόνο μας .

6  Ευχαριστούμε, LUXURYNOMAD_1966-
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολυ διαφορετικός χωρος που προσφέρει διασκέδαση και έχει πολυ ενδιαφέρον σαν εμπειρία. Η εξυπηρετήση είναι άψογη και τα δωμάτια εκπληκτικά

5  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS