“Ωραίες και αυθεντικές γεύσεις!”
Κριτική για: Fi Foodbar

Fi Foodbar
Περιγραφή: φίλοι που μαγειρεύουν φρέσκο και νόστιμο φαγητό , με φαντασία και μεράκι ,στην κεντρική πλατεία Φιλιατρών.Καλώς ήρθατε στον φιλόξενο χώρο του φί!
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίες και αυθεντικές γεύσεις! Ευχάριστο περιβάλλον και εξυπηρέτηση ευχάριστη! Και για παιδιά επίσης το μενού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, _S5559BV
Ο/η fi foodbar, Marketing του Fi Foodbar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας για το φαγητό μας & την ομάδα μας! Η θετική σας ενέργεια μας κάνει να γινόμαστε καλύτεροι καθημερινά!Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φωτογραφίες δεν υπάρχουν αφου ότι ερχόταν στο τραπέζι τρωγόταν άμεσα.!!!! Ήταν όλα τέλεια.! Σαλάτα μήλο-μπέικον, μπέργκερ φι, πένες μανιτάρια κοτόπουλο και κρασάκι.! Για επιδόρπιο δοκιμάσαμε τις κροκέτες σοκολάτας με παγωτό και ήταν ένα εξαιρετικό τελείωμα για το γεύμα.!!! Όλα γευστικότατα και η εξυπηρέτηση πάρα πολύ καλή.! Ευγενικο προσωπικό με πολύ όρεξη.! Τέτοια μαγαζιά θέλουμε στα Φιλιατρά.!!!

Ευχαριστούμε, kate_koro
Ο/η fifoodbar, Μάρκετινγκ του Fi Foodbar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό service, καλό κρασί, γνήσιο burger. Μοντέρνο στέκι για όλες τις ηλικίες, έλειπε κάτι ανάλογο από την περιοχή.

Ευχαριστούμε, Dimitris-gre
Ο/η fifoodbar, Μάρκετινγκ του Fi Foodbar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!
Η ομάδα του Φι

Fi Foodbar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φιλιατρά, Μεσσηνία

Fi Foodbar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!