“Ωραίο μέρος!!!”

Κουζίνες: Ντελικατέσεν
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά ωραίο μέρος, καλή παραλία, καλό καφέ και φαγητό που σερβίρει και στη παραλία. Πήγαμε δύο φορές την πρώτη μας εξυπηρέτησε ένα παλικάρι και καθίσαμε σε κρεβάτι χωρίς να υπάρχει κάποια χρέωση, σημειώνεται ήπιαμε καφέ φάγαμε και από μια μακαρονάδα. Την δεύτερη μέρα που ξανά πήγαμε γιατί δεν υπάρχουν πολλές επιλογές για καλές θάλασσες στη Σαντορίνη μας έβαλε το παλικάρι πάλι να κάτσουμε όπου θέλουμε και μετά ήρθε η κοπέλα και μας ανέφερε ότι υπήρχε ελάχιστη κατανάλωση 50€ στην εμπρός σειρά κρεβατιών που είχαμε καθίσει, απαράδεκτη η κοπέλα κάτσαμε ήπιαμε ένα καφέ κάναμε μια βουτιά και φύγαμε. Φέτος είναι ειδική χρόνια και κρίμα που ακόμα ζουν κάποιοι στις εποχές που είχαν πανάκριβες τιμές γιατί πήγαινε ο κόσμος....

Ευχαριστούμε, tsivran

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρέτηση πισίνας απαράδεκτη . Η κοπέλα πολύ σνομπ κ μ κακό ύφος, Προσβάλλει.. ενώ πήγαμε δυο μέρες στο συγκεκριμενο μαγαζι δ μας άφησαν ν κάτσουμε πισίνα γιατί ήταν μόνο κ καλά με κρατήσεις ενώ χθες καθόταν παιδιά 18 χρόνων κ χωρίς υψηλή κατανάλωση..το νησί είναι άδειο.. σ λάθος πόστο δουλεύει καλύτερα κάπου που ν μην συναναστρέφεται μ κόσμο .. όσο για τ ποτά στο ένα βρήκαμε μέσα μια αράχνη κ στο επόμενο μια τρίχα. ... ν προσθέσω ότι το παιδί που δουλεύει παραλία είναι πολύ εξυπηρετικό κ ευγενικό

Ευχαριστούμε, Annageorgechan
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ομορφο μαγαζι. Ωραια διακοσμημενο. Εχει αρκετες ξαπλωστρες-κρεβατια. Ντουζ για να ξεπληθεις. Απο την πανω πλευρα του δρομου εχει πισινα μπαρ και χωρο για να φας. Ωραιο φαγητο, ευγενικό προσωπικο. Στα αρνητικα οι τουαλετες δεν ηταν καθαρες. Θα επρεπε να το προσεξουν αυτο ειδικα τωρα με τον covid. Επισης δεν υπηρχε καποιος χωρος να αλλαξεις μαγιο και αναγκαζοσουν να πας στις τουαλετες οπου δεν ηταν και οτι καλυτερο

Ευχαριστούμε, sofia211106
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2018

Το καλυτερο beach bar cafe restaurant της σαντορινης με δυο χωρους ενα χωρο πανω απο τη θαλασσα με μεγαλο μπαρ και μεγαλη πισινα και ξαπλωστρες και ψαθινες ομπρελες και κατω στη θαλασσα πληθωρα με ομπρελες και υπερανετες ξαπλωστρες και μεγαλα κρεβατια μουσικη καταπληκτικη φερνει και γνωστουσ dj πολυ καλο φαγητο και κοκτειλσ το προσωπικο πασχιζει να σε εξυπηρετησει ενα μαγαζι με ανεσεις και παροχες υψηλου επιπεδου

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Χαρης Ν
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018

Βρεθήκαμε στο jojo σε βραδιά που είχε party με Dj! Μας εντυπωσίασε ο χώρος με την πισίνα στην μέση του μαγαζιού και ο ήχος ήταν αρκετά καλός και δυνατός!!Τα ποτά ήταν καθαρά και το service αρκετά εξυπηρετικό και γρήγορο!Περάσαμε πολύ καλά και θα ήθελα να ξαναπάω μέρα για μπάνιο και κοκτέιλ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, aggelos-aggelopoulos

Jo Jo's Beach Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Γεώργιος, Περίβολος

Περίβολος, Σαντορίνη

Jo Jo's Beach Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!