“Αρκετά καλό”
Κριτική για: Fystiki

Fystiki
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ανάμεσα στα δύο παγωτατζίδικα προτιμήστε αυτό.
Δεν περιμένεις οτί στο Κουφονήσι θα βρεις χειροποίητο παγωτό
Δοκιμάστε γεύση τσουρέκι

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 363mixalism

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμασαμε μαυρη σοκολατα και μαστιχα αλλα το πσγωτο παρα ηταν γλυκο γισ τα γουστα μας. Δεν θεωρω οτι ειναι τοπ το πσγωτο, απλα μαζευει ολο τον κοσμο γιατι εχει το μονοπωλιο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, danae_friksos
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εαν πατε Κουφονησια οπωσδηποτε πρεπει να δοκιμασετε το παγωτο φυστικι καθως η γευση του ειναι φανταστικη! Οι τιμες ειναι λογικες και το προσωπικο προσχαρο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 631pelagial
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο παγωτό και σε τρομερές γεύσεις! Από τα καλύτερα παγωτά της Ελλάδας κατά τη γνώμη μου με τρομερή ποικιλία! Σταθερή αξία του νησιού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, zonioumarkoulakouv
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021

Οι γεύσεις στα παγωτά είναι πολύ καλές, αλλά οι κοπέλες που εξυπηρετούν δείχνουν να βαριούνται πολύ. Δύο βράδια που πήγαμε μας χάλασαν το κέφι και από την κακή τοποθέτηση της μπάλας στο χωνάκι, το παρόλα αυτά εκπληκτικό παγωτό, κατέληξε στο πάτωμα και στα ρούχα μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, EmiliaTsamov

Fystiki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι
Κουφονήσι, Κυκλάδες

Κουφονήσι, Κυκλάδες

Fystiki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!