Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021

Ο κ. Νικήτας είναι μοναδικός! Μας περίμενε στο λιμάνι και μας γύρισε πίσω και ήταν με την καλώ διάθεση. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, μες στο κέντρο της χώρας αλλά ταυτόχρονα ήσυχο. Πολύ ευγενικοί όλοι και εξυπηρετικοί!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, D4534ABelenav
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021

Περάσαμε υπέροχα! Τα δωμάτια veggera rooms είναι πεντακάθαρα, με όλες τις βασικές παροχές και βρίσκονται σε εξαιρετική τοποθεσία. Ο κύριος Νικήτας ήταν πολύ εξυπηρετικός, πρόσχαρος και μας βοήθησε πολύ στις επιλογές μας στο νησί όσον αφορά τόσο σε παραλίες όσο και σε μαγαζιά. Όταν επισκεφθούμε ξανά τα Κουφονήσια σίγουρα θα προτιμήσουμε τα veggera rooms για τη διαμονή μας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Z6816XNalexandrak
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Επισκεφθηκαμε το πανέμορφο άνω Κουφονήσι αρχές Ιουλίου και μείναμε στο veggera rooms 4 βραδιά. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική, μέσα στην χώρα και 1 λεπτό από τα πάντα. Τα δωμάτια ήταν πάντα καθαρά και με ότι χρειαζόμασταν. Αυτό που μας κέρδισε περισσότερο όλων ήταν η απίστευτη φιλοξενία και προθυμία του κ.Νικητα ο οποίος ήταν πάντα με το χαμόγελο, ευγενικός και από τους καλύτερους οικοδεσπότες που έχω γνωρίσει. Ευχαριστούμε και περιμένουμε να ξαναέρθουμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, eleftheriav148
Η κριτική έγινε: 25 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άριστη σχέση ποιότητας και τιμής.πεντακαθαρα δωμάτια σε εξαιρετική τοποθεσία.για τον Νικήτα,ότι και να πούμε λίγο είναι.εξαιρετικος άνθρωπος και αυτός και η γυναίκα του,πάντα πρόθυμοι για να βοηθήσουν.ευχαριστουμε πολύ για την φιλοξενία.

Ευχαριστούμε, akis698
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν μας έλειψε τίποτα.. Όμορφη αισθητική, καθαρά δωμάτια, πεντακάθαρα όλα σε ιδανική τοποθεσία.. Άψογη εξυπηρέτηση από τον οικοδεσποτη.. Ο κύριος Νικήτας ήταν πολύ πρόθυμος να μας εξυπηρετησει.. Το δωμάτιο ήταν όμορφο και ακολούθησαν όλους τους κανονισμούς γι τον covid....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, mitsoshhp