“Εξαιρετικο φαγητο, σερβις, θεα, ολα!!”
Κριτική για: Kalofego

Kalofego
Κουζίνες: Ελληνική, Σύγχρονη, Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απο τις πιο ωραιες ταβερνες που εχουμε επισκεφθει. Δεν υπηρχε ουτε ενα πιατο που να μην απολαυσαμε!! Οι κοπελες ευγενεστατες , η τοποθεσια ονειρικη αλλα πραγματικα το φαγητο και οι πρωτες υλες που χρησιμοποιουν ειναι εξαιρετικα!!! Συγχαρητηρια σε ολους!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, car_ch_c

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικό μαγαζί, πολύ προσεγμένο με φανταστική θέα και εξυπηρετικό προσωπικό!!!! Το φαγητό του πεντανόστιμο. Δοκιμάσαμε αρκετά πιάτα που μας άρεσαν πολύ αλλά αυτό που μας έχει μείνει και το συζητάμε όπου σταθούμε και βρεθούμε είναι η ταραμοσαλάτα του. Απλά φανταστική. Και το γλυκάκι στο τέλος νοστιμότατο. Το αγαπήσαμε αυτό το μαγαζί !!! Πολλά συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, isofle
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Νόστιμες και ποιοτικες γευσεις. Το περιβαλλον πολύ όμορφο και ζεστό! Η εξυπηρέτηση άριστη. Συστείνεται 100%

2  Ευχαριστούμε, marioiko
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε παρέα 6 ατόμων για φαγητό.Παραγγείλαμε όλα τα πιατα.Ολα ήταν μέτρια η και κακά.Το προσωπικό επίσης είχε ενα υφάκι λες και σου έκανε και χάρη.Εκμεταλλεύονται σίγουρα το μονοπώλιο στην περιοχή.Δυσφήμιση για τα Κουφονησια

2  Ευχαριστούμε, Cristianos L
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατόπιν παρότρυνσης από φίλους μας να επισκεφτούμε το συγκεκριμένο εστιατόριο, μείναμε εντυπωσιασμένοι. Παρόλο που ο κατάλογος είναι μικρός και οι επιλογές φαίνονται λίγες , η νοστιμιά των πιάτων είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο !!! Δοκιμάσαμε linguini με γαρίδες , καθώς και μερικά ορεκτικά και μας άρεσαν όλα !! Είναι ότι πρέπει για ένα γεύμα μετά από μπάνιο στο Πορί !!

1  Ευχαριστούμε, Pepakos

Kalofego: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουφονήσι, Κυκλάδες
Κουφονήσι, Κυκλάδες

Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι

Kalofego: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!