Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Agoda.com
Trip.com
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Δεν έχω ζήσει χειρότερη εμπειρία απο πλευράς ιδιοκτητών. Προσβλητική η "υπεύθηνη" μας έβρισε με λόγια που δεν μπορώ να αναφέρω δημοσίως.
Στα όρια της παθολογίας η "κυρία" .Μάθαμε βέβαια ότι αυτο συμβαίνει κάθε μέρα και το ξέρει όλο το νησι. Ατυχήσαμε!!
Το νησί υπέροχο αλλά βρείτε το σωστό μέρος να μείνετε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, thomim2021
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ ωραίο σημείο ίσως το καλύτερο σημείο του νησιού. Τα δωμάτια του αξιοπρεπή, καθαρά. Αυτά είναι τα καλά και μόνο αυτά. Ενώ ο χώρος του πρωινού είναι πολύ ωραίος το πρωινό είναι πολύ basic. WiFi υπάρχει μόνο στην περιοχή της reception και θεωρείται φυσιολογικό από τους ιδιοκτήτες εν έτη 2021!!!
Το ξενοδοχείο θα μπορούσε να απογειωθεί αν είχε άλλους ιδιοκτήτες. Δυστυχώς η υπεύθυνη κ. Χριστίνα έχει γενικά πολύ άσχημη συμπεριφορά προς όλους. Μόλις την δεύτερη ημέρα των διακοπών μας (μια παρέα 5 γυναικών) ήρθαμε αντιμέτωπες με μια εντελώς απρόβλεπτη και απαράδεκτη συμπεριφορά της, με απίστευτο λεξιλόγιο το οποίο εξαπόλυσε εναντίον μας τόσο στην αυλή του ξενοδοχείου όσο και στο Πορί όπου μας ακολούθησε και συνεχίστηκε η διαμάχη. Η διαφωνία βασικά ήταν μεταξύ του συζύγου της και εκείνης και προέκυψε από την προθυμία του να μας κάνει μια εξυπηρέτηση. Από εκεί και πέρα εμείς βρεθήκαμε στην μέση ενός παιχνιδιού επιβολής μεταξύ τους και έτσι αφού μας έβριζε για πολύ ώρα απείλησε ότι θα μας διώξει από το ξενοδοχείο. Οι δυο φίλες μου έφυγαν από μόνες τους, οι υπόλοιπες μείναμε για να μην χαλάσουμε κι άλλο τις διακοπές μας και ταλαιπωρηθούμε ψάχνωντας άλλο δωμάτιο (καθώς Θα μέναμε μόνο 4 μέρες) ελπίζοντας ότι δεν θα υπάρχει συνέχεια. Ευτυχώς δεν υπήρξε αλλά η μέρα μας είχε καταστραφεί.
Καταλήγοντας αν θέλετε να πάτε ρισκάρετε αν πέσετε σε στραβή μέρα της κ. Χριστινας ώστε να σας χαλάσει τις διακοπές, ή θα είστε τυχεροί και δεν τα βάλει μαζί σας. Η λέξη επαγγελματισμός είναι άγνωστη.
Είναι πραγματικά πολύ κρίμα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, nassia2016
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020

Μονο ωραια θεα! 4μελης οικογενεια μας ειχαν πετσετες κ σεντονια για 2 ατομα μονο, επρεπε να τα ζητησουμε 4 φορες για να μας εξυπηρετησουν, καθαριστρια δεν μπηκε ποτε στο δωματιο τις 3 μερες που μειναμε, πρωινο ουτε λογος! .....πραγματικα ουτε δωρεαν δεν θα ξαναεμενα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, maryrW754ZE
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019

Ας ξεκινήσω από το μόνο θετικο που είναι η θέα.
Τα αρνητικά πάρα πολλά:
-αγενείς ιδιοκτήτες που προσέβαλαν το προσωπικό τους με ασχημους χαρακτηρισμούς και σε εκαναν να αισθάνεσαι οτι εισαι υποχρεωμένος που τους επέλεξες
- μικρα κρεβάτια (αν εισαι πανω από 1.90 ξανασκεψουτο)
- άβολα στρώματα που ένιωθες τα ελατήρια
- άσχημη μυρωδιά στα δωμάτια (μια μίξη αρωματος και μούχλας)
- για απόδειξη αν δεν τη ζητήσεις ούτε λόγος!

Δεν θα το πρότεινα σε κανέναν, υπάρχουν πολυ καλύτερα καταλύματα με λιγότερα χρήματα και κυρίως με πολυ πιο φιλόξενους ιδιοκτήτες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, GiairR39
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2019

Αδικαιολογητα ακριβο γι’αυτο που προσφερει, το συγκεκριμενο καταλυμα ειναι απο τα χειροτερα που εχω επισκεφθει. Ο ιδιοκτητης, που βρισκοταν και στον χωρο υποδοχης, τρομερα αγενης και κακοδιαθετος, καθολου προθυμος να σε εξυπηρετησει. Τα δωματια αρκετα βρωμικα -μαλιστα την πρωτη μερα δεν μας το καθαρισαν καν!- και οι παροχες οπως ιντερνετ, τηλεοραση και τα λοιπα ελλιπεστατες εως και ανυπαρκτες! Να σημειωθει πως ο ιδιοκτητης, αφου βεβαιως τον ειχαμε ενημερωσει εγκαιρα για την επιθυμια μας να μας μεταφερει απο το λιμανι στο ξενοδοχειο και αντιστροφως, κατα την αφιξη μας δεν εμφανιστηκε καν στο λιμανι και την ημερα της επιστροφης ενω μας εδωσε συγκεκριμενη ωρα κατα την οποια θα μας πηγαινε στο λιμανι εξαφανιστηκε με αποτελεσμα να περπατησουμε με τα πραγματα ως εκει και με κινδυνο να χασουμε το πλοιο.
Παρ’ολα αυτα υπαρχει ενα πολυ ευγενικο προσωπικο το οποιο δυστυχως φαινεται πως κακομεταχειριζεται αρκετα απο τους ιδιοκτητες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, Exploration475062