“Must επιλογη,υπεροχη εμπειρια”
Κριτική για: Guacamole The Burger Bar

Guacamole The Burger Bar
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μην παραλειψετε να απολαύσετε την κυκλαδιτικη άυρα, τα υπεροχα burgers και hot dogs μαζι με το cocktail της αρεσκειας σας,σε αυτο το υπεροχο μαγαζι.
Must επιλογη για ποιοτικο και φθηνο φαγητο στο Κουφονησι και φοβερα τα παιδια του μαγαζιου.Θα το τιμούμε καθε φορα.Συνεχιστε ετσι.

1  Ευχαριστούμε, sicario23

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικοί οικοδεσπότες , εξηγούν και προτείνουν , ωραίες γεύσεις , ωραίες σαλάτες,επαρκές μενού . Έξυπνη ιδέα το combo

1  Ευχαριστούμε, manoussosari
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Φάγαμε ένα κλασικό μπέργκερ!!! Ήταν απλό όχι ποιος ξέρει τι... Αλλά δεν δοκιμάσαμε πολλά πιατα για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη άποψη!!!

Ευχαριστούμε, katerinakoki
Ο/η guacamoleburgerbar, Ιδιοκτήτης του Guacamole The Burger Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Όταν γίνεται μία κριτική καλό θα ήταν να είναι πιο ολοκληρωμένη. Τα burger μας αλλά και οι υπόλοιπες επιλογές ( hot dog, burritos ) είναι αρκετά ιδιαίτερα. Δε γνωρίζω τι ακριβώς δοκιμασατε, αλλα αν πηρατε ενα απλό σχετικά burger π.χ. το cheesy σίγουρα δεν είναι ένα από τα burger που αντιπροσωπεύει απόλυτα τη συνολική εικονα του μενού μας. Θα σας παρακαλούσα να έρθετε ξανά στο μαγαζί μας και να δοκιμάσετε και άλλα πιάτα για να έχετε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτετα μπεργκερ που εχω φαει στην ζωη μου και εχω φαει πολλα:ρ τα παιδια. Εχουν δημιουργησει ενα υπεροχο περιβαλον που σε ελκυει να πας και να ξαναπας

1  Ευχαριστούμε, giwrgosgkil
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Όλα ήταν τέλεια δοκίμασα το απίστευτο Brazilian burger που θα μου λείψει τώρα που έφυγα. Άψογη εξυπηρέτηση οι τιμές ανάλογες της ποιότητας και της ποσότητας σίγουρα αξίζει να το επισκεφθεί όποιος βρεθεί στο νησί !!!!

1  Ευχαριστούμε, pennyv771

Guacamole The Burger Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι
Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι

Κουφονήσι, Κυκλάδες
Κουφονήσι, Κυκλάδες

Guacamole The Burger Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!