“Πολύ ευγενικοί οικοδεσπότες και ωραίες γεύσεις ”
Κριτική για: Guacamole The Burger Bar

Guacamole The Burger Bar
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικοί οικοδεσπότες , εξηγούν και προτείνουν , ωραίες γεύσεις , ωραίες σαλάτες,επαρκές μενού . Έξυπνη ιδέα το combo

1  Ευχαριστούμε, manoussosari

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Φάγαμε ένα κλασικό μπέργκερ!!! Ήταν απλό όχι ποιος ξέρει τι... Αλλά δεν δοκιμάσαμε πολλά πιατα για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη άποψη!!!

Ευχαριστούμε, katerinakoki
Ο/η guacamoleburgerbar, Ιδιοκτήτης του Guacamole The Burger Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Όταν γίνεται μία κριτική καλό θα ήταν να είναι πιο ολοκληρωμένη. Τα burger μας αλλά και οι υπόλοιπες επιλογές ( hot dog, burritos ) είναι αρκετά ιδιαίτερα. Δε γνωρίζω τι ακριβώς δοκιμασατε, αλλα αν πηρατε ενα απλό σχετικά burger π.χ. το cheesy σίγουρα δεν είναι ένα από τα burger που αντιπροσωπεύει απόλυτα τη συνολική εικονα του μενού μας. Θα σας παρακαλούσα να έρθετε ξανά στο μαγαζί μας και να δοκιμάσετε και άλλα πιάτα για να έχετε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτετα μπεργκερ που εχω φαει στην ζωη μου και εχω φαει πολλα:ρ τα παιδια. Εχουν δημιουργησει ενα υπεροχο περιβαλον που σε ελκυει να πας και να ξαναπας

1  Ευχαριστούμε, giwrgosgkil
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Όλα ήταν τέλεια δοκίμασα το απίστευτο Brazilian burger που θα μου λείψει τώρα που έφυγα. Άψογη εξυπηρέτηση οι τιμές ανάλογες της ποιότητας και της ποσότητας σίγουρα αξίζει να το επισκεφθεί όποιος βρεθεί στο νησί !!!!

1  Ευχαριστούμε, pennyv771
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Αυτή τη στιγμή έχουν περάσει 50 λεπτά και τα 3 (τρία) μπέργκερ που έχουμε παραγγείλει δεν έχουν έρθει ακόμα, στο 45 λεπτο ήρθαν τα κοκτεηλ.. Εν τω μεταξύ οποίος έρχεται για take away εξυπηρετείται πρώτος, έχουν φύγει ήδη 5 παρέες που ήρθαν μετά από εμάς με το φαγητό τους. Μετανιώνω τα 37 ευρώ που έκανα λογαριασμό, ίσως την επόμενη φορά να πάρω ένα μπέργκερ στο χέρι μπας και φάω στην ώρα μου. Περαστικά μας

Ευχαριστούμε, Evan P
Ο/η guacamoleburgerbar, Ιδιοκτήτης του Guacamole The Burger Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας..μας κάνει να βελτιωνομαστε και να καταλαβαίνουμε τα λάθη μας..η καθυστέρηση υπήρχε δεν θα κρυφτούμε πίσω απο το δάχτυλό μας. Παρ'όλα αυτά χαιρόμαστε που σας άρεσαν τα burger μας και τα κοκτέιλ που ήπιατε..αλλα να λέμε και τα καλά σε μια κριτική που κάνουμε θα βοηθούσε πολυ να καταλάβει και ο κόσμος που τα βλέπει και να έχει μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα οτι σας κάναμε προσφορά να κεράσουμε το τραπέζι σας για να αποζημιώσουμε την καθυστέρηση και εσείς αρνηθήκατε. Εφόσον λυπάστε τα χρήματα σας θα έπρεπε να μας αφήσετε να κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για εσάς. Και παλι ευχαριστούμε και ελπίζουμε ακόμα στο να τα ξανα πούμε και να σας ευχαριστήσουμε αυτη την φορά!

Guacamole The Burger Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι
Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι

Κουφονήσι, Κυκλάδες
Κουφονήσι, Κυκλάδες

Guacamole The Burger Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!