“Πολύ καλό μαγαζί”
Κριτική για: Αρμύρα και Πιοτό

Αρμύρα και Πιοτό
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικά όλα. Πολύ καλές τιμές. Οι γυρες αξίζουν πολύ! Φάγαμε και ήπιαμε απίστευτα πολύ και μείναμε ικανοποιημένοι από όλα!

Ευχαριστούμε, A285DM_

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο δύο φορές γιατί μας άρεσε πολύ!!! Μας κέρασαν τσικουδιά στη αρχή και ενα μεγάλο μπουκαλάκι ρακομελο στο τέλος!!! Τα πιάτα του καταλόγου ήταν ιδιαίτερα με πρωτότυπους συνδιασμους υλικών!!! (ελαφρώς γκουρμέ) και οι τιμές μέτριες!!! Την πρώτη φορά φάγαμε μια νόστιμη πράσινη σαλάτα η οποία ήταν τουλάχιστον για 4 άτομα και εμείς ήμασταν δυο, ένα κατσικάκι με Φάβα, πεντανοστιμο και μεγάλη μερίδα και ένα μαστελο τυρι και αυτό πολύ μεγάλη μερίδα!!! Για αυτά πληρώσαμε 40€!!!
Την δεύτερη φορά το επισκέφθηκαμε για να δοκιμάσουμε κάποιους μεζέδες που έχουν. Τους ονομάζουν γυρες και το κάθε πιατάκι κοστίζει 3,5€.Η λογική είναι ότι παραγγέλνεις και σου έρχεται ενα πιάτο έκπληξη σε μια πολύ καλή ποσότητα!!! Αυτή η επιλογή εινια και πολύ οικονομικη. Πήραμε 5 Πιατακια, μας κέρασαν ένα ακόμα και πληρώσαμε 20€. Τέλος, ήταν το μόνο μαγαζί στα κουφονησια που μας κέρασαν το γλυκό. Κανταΐφι!

Ευχαριστούμε, katerinakoki
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά που προσφέρει το μαγαζί είναι μοναδικά. Μεταξύ άλλων προσφέρει μικρά πιατάκια, τις λεγόμενες «γύρες» οι οποίες ήτανε όλες πεντανόστιμες και τα τρία συνεχόμενα βράδια που φάγαμε εκεί. Συγχαρητήρια στον μάγειρα!
Το ντεκόρ του μαγαζιού μας εντυπωσίασε πολύ καθώς και η καθαριότητα του. Επίσης να σημειωθεί πως όλα τα τραπέζια υπόκεινται ειδική απολύμανση μετά από κάθε πελάτη λόγω του κορονοϊού.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλη την ομάδα για τα υπέροχα βράδια που περάσαμε στο μαγαζί τους.

Ευχαριστούμε, Bluemchen87
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κουζίνα με πολύ ψαγμένες γεύσεις, και νόστιμα πιάτα.Προσεγμένο στην τελευταία λεπτομέρεια και ο ιδιοκτήτης εξαιρετικός οικοδεσπότης!!!
Μπράβο σας!!!

Ευχαριστούμε, GeorgiaTzanaki
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό, ειδικά το κατσικάκι με φάβα που δοκιμάσαμε. Η ατμόσφαιρα όμορφη και το σέρβις άψογο. Λίγο τσιμπημένες οι τιμές, αλλά αξίζει!

Ευχαριστούμε, petranAmp

Αρμύρα και Πιοτό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνω Κουφονήσια, Κουφονήσι

Κουφονήσι, Κυκλάδες

Αρμύρα και Πιοτό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!