“Υπέροχο...”

Η Αρκαδιά Γευσιπωλείο
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπώ?θα ξεκινήσω με το φαγητό!η παντζαροσαλατα???εξαιρετική!!!το ταλαγάνι????ο,τι καλύτερο έχω φάει (btw δεν τρώω τυρί)!!!οι κολοκυθοκεφτέδες??? απίστευτοι!!!τα παϊδακια???εξαίσια!!!ο,τι και να πω είναι λίγο!ζεστή ατμόσφαιρα, εξαιρετικοί ΑΝΘΡΩΠΟΙ!ειδικά ο Γιώργος μας σκλάβωσε με την ευγένεια του και τη φιλοξενία του και μας έκανε από την πρώτη στιγμή να νιώσουμε λες και ήμασταν σπίτι μας και τον ευχαριστούμε για ολα!!!μέχρι και ζεστό νερό στο μπάνιο για να πλύνεις τα χέρια σου είχε! τέλος,η σχέση ποιότητας τιμής ήταν κάτι παραπάνω από καλή,ήταν άριστη! ειλικρινά φτηνό για την ποιότητα που παρέχει!πραγματικά ήταν όλα υπέροχα!θα ξαναέρθω ΣΙΓΟΥΡΑ!ίσως κι αύριο!!!!

3  Ευχαριστούμε, Χριστίνα Α

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικό και στο φαγητό και στην εξυπηρέτηση και στο περιβάλλον. Τιμές φυσιολογικές.Θα ξαναπάω σίγουρα.

Ευχαριστούμε, foraion123
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο μαγαζι στην περιοχη και οχι μονο...Εξαιρετικα πιατα ζεστη ατμοσφαιρα και ο Γιωργος παντα χαμογελαστος και φιλικος.Ενα μαγαζι που κανει τη διαφορα.Φιλε Γιωργο να εισαι παντα καλα...

1  Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δ
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θερμό καλωσόρισμα απο τον ιδιοκτήτη, μενου λιγο και καλο με ιδιαίτερες γεύσεις, ωραια διακόσμηση,τζάκι......η μόνη μου ένσταση ειναι να προσεξουν λιγο το γλυκό κατι που δεν παρεχουν οι υπολοιπες ταβερνες που είναι στην τοποθεσια αυτή

Ευχαριστούμε, Gina N
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όταν επισκεφτεί κανείς το συγκεκριμένο μεζεδοπωλείο, γίνεται σίγουρα πιο απαιτητικός σαν πελάτης. Πληροί οπωσδήποτε όλες τις προδιαγραφές για να περασει κανείς υπέροχα με την παρέα του.
Αρχικά, με το ζεστό και εγκάρδιο καλωσόρισμα ο ιδιοκτήτης μας έκανε αμέσως να νιώσουμε άνετα και όμορφα.
Στη συνέχεια μας πήρε την παραγγελία και του ζητήσαμε να μας προτείνει κάποια πιάτα, μιας και θέλαμε να δοκιμάσουμε κάτι πέρα από τα συνηθισμένα. Ετσι λοιπόν παραγγείλαμε ποικιλία μανιταριών, χοιρινή καπνιστή, λουκάνικο γεμιστό με γραβιέρα και καρμπονάρα χωριάτικη. Πραγματικά τα λόγια εδώ περριτεύουν, μιας και ήταν όλα εξαιρετικά. Συνδύαζαν γεύση, ποιότητα, εμφάνιση και ήταν σερβιρισμένα σε πολύ ωραία σκεύη.Για τους λάτρεις της μπύρας διαθέτει αρκετά μεγάλη ποικιλία από ελληνικές μπύρες, δοκιμάστε την canal dive.
Οι τιμές αν όχι χαμηλές, είναι σίγουρα ικανοποιητικές.
Ο χώρος είναι πολύ ζεστός και καθαρός και πρόσφατα ανακαινισμένος απ ότι μας είπε ο ιδιοκτήτης.
Θα το χαρακτήριζα ως ένα απ τα καλύτερα και "ολοκληρωμένα" μαγαζιά στο είδος του.
Αποτελεί μια ευχάριστη έκπληξη να υπάρχει ένα τέτοιο μαγαζί στην μικρή Κυπαρισσία.
Εννοείται το συνιστώ ανεπιφύλακτα...

1  Ευχαριστούμε, ΤΖΕΝΗ Μ

Η Αρκαδιά Γευσιπωλείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλό Νερό, Κυπαρισσία
Κυπαρισσία, Μεσσηνία

Η Αρκαδιά Γευσιπωλείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!