“Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΑΝΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΤΗΣ ΘΕΑΣ”
Κριτική για: Αφ 'Υψηλού Καφέ Μπάρ

Αφ 'Υψηλού Καφέ Μπάρ
Περιγραφή: Βρισκόμαστε στην άνω πόλη Κυπαρισσίας. Ακριβώς κάτω από το Κάστρο. Με υπέροχη θέα όλη την Κυπαρισσία. Σε έναν καλόγουστο χώρο σας περιμένουμε όλους
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Η συμπεριφορα του προσωπικου αναντοιστιχη τησ θεας .θεα αριστη....τιμεσ ακριβες ....σερβις μετριο .....περιβαλλον καλο αλλα οχι αντιστοιχο των τιμων ...προσωπικο κατωτεροτων περιστασεων

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Pen O
Ο/η ΑΦ 'ΥΨΗΛΟΥ cafe... l, Ιδιοκτήτης του Αφ 'Υψηλού Καφέ Μπάρ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιανουαρίου 2017

Αρχικά να σας ευχαριστήσουμε πολύ που επισκεφθήκατε το χώρο μας..Θεωρούμε όμως οτι η κριτική σας είναι λίγο γενική..Λέγοντας τιμές ακριβές δεν μας εξηγείται τι σας φάνηκε ακριβό..Οι τιμές μας νομίζουμε ότι είναι αρκετά προσιτές σύμφωνα και με τα λεγόμενα των περισσότερων πελατών μας...Επίσης λέτε για το προσωπικό δίχως να τεκμηριώνετε...Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε πάλι και να περάσετε όμορφα στο χώρο μας..

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017

Είναι ίσως το ωραιότερο σημείο της Κυπαρισσίας για ν΄ απολαύσεις τον καφέ ή το ποτό σου, με την εξαιρετική θέα που σου προσφέρει το συγκεκριμένο μαγαζί. Ιδανικό για κάθε εποχή. Απλά, έχω να παρατηρήσω ότι ο χώρος εσωτερικά είναι μικρός και δύσκολα θα βρεις τραπέζι. Λίγο μεγαλύτερη προσοχή στον εξαερισμό...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, mariel1802
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε καταπληκτική θέση δίπλα στο κάστρο της Κυπαρισσίας πάνω στη παλιά πόλη,από τα καλύτερα σημεία για καφέ και ποτό. Όμορφος προσεγμένος χώρος με αυλή σε επίπεδα και θεά όλη την Κυπαρισσία και τον Κυπαρισσιακό Κόλπο. Άψογη εξυπηρέτηση και πολύ καλή μουσική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, H854LC_
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2016

καθησαμε για καφε και γλυκο το απογευμα, η τοποθεσια ειναι παρα πολυ ομορφη-φαινεται το Ιονιο Πελαγος- οπως και το μαγαζι και η περιοχη της ανω Κυπαρισσιας. καποιες τιμες μας φανηκαν λιγο τσιμπημενες για επαρχια...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, petrosf775
Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά εντυποσιακο με θέα ολόκληρη την Κυπαρισσία με τιμές πραγματικά προσιτές όσο για το σέρβις πολύ φιλικό και ευγενικό. Σάς το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, AndreasK4363

Αφ 'Υψηλού Καφέ Μπάρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κυπαρισσία, Μεσσηνία
Κυπαρισσία, Μεσσηνία

Αφ 'Υψηλού Καφέ Μπάρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!