“Μια υπέροχη εμπειρία γεύσεων”
Κριτική για: Παλιά Αγορά

Παλιά Αγορά
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριο μας βρίσκεται στο πιο ψηλό σημείο της Κυπαρισσιας. Είμαστε ανοιχτά από το πρωί μέχρι και το βράδυ,όλο τον χρόνο. Κατά την διάρκεια του καλοκαιριού διαθέτουμε και τραπέζια στον εξωτερικό μας χώρο στον οποίο μπορείτε να καθίσετε και να πάρετε το γεύμα σας έχοντας μπροστά σας μια πανοραμική θέα του Ιονίου πελάγους συνοδευόμενο από ένα καταπληκτικό ηλιοβασίλεμα.Το καλοκαίρι σαν συμβουλή σας προτείνουμε εάν θέλετε να μας επισκεφθείτε,και επειδή στον χώρο στον οποίο τοποθετούμε τα τραπέζια μας υπάρχουν και άλλα εστιατόρια δίπλα μας και πολύς κόσμος μπερδεύεται,καλό θα ήταν για την δική σας εξυπηρέτηση να ρωτάτε πιο εστιατόριο ειναι η "παλιά αγορά".Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα μαγαζιά για φαγητό που έχω επισκεφτεί! Το κλήμα είναι ζεστό, έχεις μια υπέροχη θέα έξω από το παράθυρο και υπέροχο φαγητό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, platondimitriou
Ο/η Mike V, Ιδιοκτήτης του Παλιά Αγορά , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Το εκτιμούμε πραγματικά. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα υπέροχα! Το μαγαζί ξεπέρασε τις προσδοκίες μας! Το αποκορύφωμα ήταν η σαλάτα με τις φακές, την συστήνω ανεπιφύλακτα δεν θα το μετανιώσετε! Η κοπέλα στο σέρβις επίσης ευγενικοτατη και πολύ πρόσχαρη. Η διακόσμηση επίσης μας άρεσε πάρα πολυ καθώς έχει αυτό το νεοκλασσικο-παραδοσιακο στυλ και κάνει το χώρο ζεστό και φιλόξενο. Καθίσαμε διπλα στο τζάκι πίνοντας τόσο ωραίο κρασί και τρώγοντας αυτό το καταπληκτικό φαγητό και έχω να πω πως η εμπειρία ήταν μοναδική. Ευχαριστούμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, kalliopip247
Ο/η Mike V, Ιδιοκτήτης του Παλιά Αγορά , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Νοεμβρίου 2022

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική και το χρόνο που μας αφιερώσατε! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.!!!

Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικος χώρος!
Υπέροχα πιάτα!Άψογη εξυπηρέτηση!!
Επίσκεψη από έξι φίλους δύο φορές 29/10/22&30/10/22
Απόλυτη συμφωνία της ταλειας εμπειρίας!!!!!!
Ευχόμαστε να συνεχίσετε έτσι!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, _F94SZ
Ο/η Mike V, Ιδιοκτήτης του Παλιά Αγορά , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Νοεμβρίου 2022

Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας! Ευχαριστούμε για τα λόγια σας και ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι σύντομα.!

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος. Το φαγητό νόστιμο ότι και αν πήρα. Πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό. Σαλάτα φακές μαύρες κολοκύθι τηγανιτό και φιλέτο μοσχαρίσιο με πουρέ όνειρο. Αξίζει το κόπο να πας να φας και να ξαναπάς. Ένα γευστικό στολίδι στη πόλη της Κυπαρισσία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, cliaros
Ο/η Mike V, Ιδιοκτήτης του Παλιά Αγορά , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα λόγια σας! Χαιρόμαστε που απολαύσατε την επίσκεψή σας και φυσικά ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2022

Τα κυρίως πιάτα που επιλέξαμε ήταν υπέροχα. Οι τιμές πολύ καλές και το προσωπικό ευγενέστατο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, ιολη α
Ο/η Mike V, Ιδιοκτήτης του Παλιά Αγορά , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2022

Οι θετικές κριτικές από τους επισκέπτες μας αποτελούν τη μεγαλύτερη επιβράβευση για την προσπάθειά μας! Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Παλιά Αγορά : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλό Νερό, Κυπαρισσία

Παλιά Αγορά : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!